Про компанію «СтарЛайн»

Науково-виробниче об'єднання СтарЛайн з 1988 року спеціалізується на розробці та виробництві технічних засобів безпеки для автомобільного і вантажного транспорту, мототехніки та об'єктів нерухомості. Місія компанії – забезпечити жителів усього світу високим рівнем безпеки на основі прогресивних технологій світового співтовариства. Модельний ряд нового покоління автосигналізацій StarLine – це надійні охоронні системи з діалоговою авторизацією, інтелектуальним автозапуском двигуна, індивідуальними ключами шифрування розрядністю 128 біт і вбудованим CAN-інтерфейсом.

Усі автосигналізації, іммобілайзери, пошукові комплекси GSM, GPS розробляються і виробляються на власному автоматизованому виробництві в Санкт-Петербурзі (Росія) і розраховані на роботу в температурному діапазоні від -45 до +85, а також в умовах екстремальних міських перешкод. На сьогоднішній день StarLine забезпечує більше 16 000 000 автовласників впевненістю, що вони знайдуть свій автомобіль там, де його залишили. Усі технічні рішення під брендом «StarLine» запатентовані. Компанія вважає їх настільки криптостійкими, що пропонує довгостроковий контракт на аналітичний "злом" алгоритму шифрування в розмірі 2 млн гривень!

Гарантия от электронного взлома автосигнализаий StarLine = 2 мил. гривен

Про нас

Ресурс starline.in.ua є офіційним представником бренду «StarLine» і центром роздрібної торгівлі продукцією під торговою маркою «СтарЛайн» по Україні. Наші першочергові завдання: інформаційний супровід, технічна підтримка і реалізація від першої особи найкращих у світі охоронних комплексів по всій території України. Наш колектив – це висококваліфіковані фахівці інженерно-технічного і адміністративного секторів. Ми маємо заслужену репутацію компанії, яка у будь-якій ситуації чітко дотримується своїх зобов'язань.

Ваші переваги роботи з сертифікованим центром продажу:

  • Робота тільки з «живим» товаром. Практично увесь запропонований товар знаходиться у постійній наявності на складі. Завдяки цьому Ви завжди зможете отримати своє замовлення оперативно. Навіть якщо Ваш автомобіль вже знаходиться на етапі встановлення охоронної системи, наш кур'єр оперативно підвезе замовлену Вами сигналізацію в будь-яку точку міста у призначений час.
  • Упевненість в оригінальному і якісному товарі. При співпраці з нами, Ви страхуєте себе від підробок і, можливо, рятуєте своє життя – адже контрафактна сигналізація, продана Вам з корисливою метою недобросовісним продавцем, може вивести автомобіль з ладу під час руху або стати причиною пожежі!
  • Отримання кращих умов для Вашої покупки. Наші клієнти завжди залишаються задоволеними покупками, тому що ми сповідуємо тільки індивідуальний підхід до покупця. Отримайте професійну консультацію і підбір охоронного комплексу саме для Ваших завдань і бюджету. Пам'ятайте, що наша мета – не продати дорожче або те, що довго лежить. Навіть якщо Ви просто залишитеся задоволені нашими рекомендаціями – це також буде дуже хорошим результатом нашої роботи.
  • Ваш автомобіль в надійних руках. Ми розпоряджаємося власними установчими базами або маємо грамотних партнерів-інсталяторів в різних містах України, виробляємо гарантійне і післягарантійне обслуговування виробів «StarLine». Зіткнулися з проблемою прямо в дорозі? Додайте телефон сервісного центру і технічної підтримки «StarLine» в пам'ять свого мобільного і невідкладно набирайте його. Отримайте консультацію досвідчених фахівців, довірте Ваш автомобіль професіоналам, і Ви звикнете до дійсно якісного сервісу!
  • Турбота про Ваш розвиток і післяпродажний супровід. Кожний зареєстрований покупець бере участь у нашій розсилці новин. Після надійного захисту свого автомобіля, радьте охоронні системи «СтарЛайн» своїм друзям і знайомим, пишіть нам Ваші запитання та відгуки, рекомендуйте наш магазин і отримуйте інформацію про новинки з перших рук!
  • Якщо Ви – оптовий покупець, то для Вас: чесні, взаємовигідні умови роботи; прогресивна система нарахування бонусів; своєчасна доставка товару в будь-яке місто України; рекламне забезпечення, можливість створення спільного рекламного бюджету. Відвантаження супроводжується повним пакетом ПДВ-документів!

Інноваційні технології і бездоганна якість «StarLine» дозволяє нам зберігати лідерські позиції на вітчизняному ринку охоронних систем. Запрошуємо до співпраці на ексклюзивних умовах дилерів продукції в нашій сфері, автосалони, магазини і фахівців установчих центрів!

«STARLINE» — НАДІЙНО ЗАХИЩАЄ!