Технічна підтримка StarLine

Увага до деталей ефективного захисту, стабільності роботи обладнання – ключові принципи в роботі НВО StarLine з 1988 року. Сучасне охоронне обладнання занадто складне і багатогранне, щоб створювати непередбачені сюрпризи для викрадачів.

Зворотною стороною таких рішень можуть стати складності у використанні всього функціоналу власником. Проблема швидко вирішується завдяки кваліфікованій підтримці команди СтарЛайн – пильна оцінка проблеми, консультація і контроль успішного вирішення.

Допомога від практиків своєї справи

Точне розуміння труднощів, швидке і ефективне рішення – задача відповідальна. Тому обов'язковою умовою стає залучення підтримки технічних фахівців, що мають успішний досвід підключення та налаштування охоронного обладнання StarLine в провідних установчих центрах.

Підтримка в будь-який момент – реакція в режимі 24/7

Дорога не чекає – складнощі можуть виникнути в будь-який час доби. Інженери StarLine прагнули зробити максимально стабільне обладнання, з інтуїтивно зрозумілим функціоналом для користувачів. Але навіть найкращі рішення втрачають свою актуальність без ідеального сервісу – тому StarLine пропонує гарантію на обладнання, сервіс і цілодобову підтримку.

Уважність і подяка за довіру до StarLine

Компетентна допомога – лише один зі способів висловити подяку за вибір обладнання StarLine.

Повністю безкоштовна підтримка за номером телефону:

0-800-502-308

Для зручності користувача всі поширені питання вже розділені за блоками з можливістю швидкого прослуховування. Якщо необхідна допомога оператора, можете відразу ввести 10. Кількість власників StarLine значна, тому іноді всі оператори можуть бути зайняті – через 3 хвилини очікування автоматично відбудеться збій. У такому випадку просто зателефонуйте повторно – перший вільний оператор відповість і допоможе Вам.