Охоронні комплекси StarLine

Охоронний комплекс StarLine – сучасні стандарти захисту авто від викрадення

Нарікати на активне зростання статистики викрадень або поширення кодграберів, продовжуючи вважати сигналізацію самодостатнім інструментом для охорони транспорту – досить цікаве заняття, проте абсолютно невиправдане.

Автомобільна сигналізація – проблеми завищених очікувань

Перед фахівцями сфери захисту авто від викрадень стоїть дуже важливе завдання – зруйнувати поширений міф або стереотип, називайте це як завгодно, що стосується сигналізації та її можливостей врятувати власника від посягань, а також збитків.

Сувора правда полягає в обмеженому функціоналі сигналізації – сповіщати та захищати від електронного злому, поява останнього викликана стрімким розвитком технологій. Звичайно, деякі моделі автосигналізацій здатні навіть блокувати запуск двигуна, перебуваючи в режимі охорони. Але наскільки цього буде достатньо?

Варто лише тверезо оцінити можливі небезпеки, які підстерігають Вас навіть на домашньому паркінгу, щоб як слід розглянути охоронні комплекси як єдине раціональне рішення.

Потенційні загрози – причини попиту охоронних комплексів для авто

Відразу варто врахувати, що і базовий Ланос, і новенька Ауді може спіткати одну долю – підвищений інтерес зловмисників. Таку тенденцію наочно демонструє звичайний життєвий досвід.

  • Зламування машини водія оптової компанії, вилучивши дорогий товар;
  • Зняття навісних елементів, наприклад дверей, для перепродажу на чорному ринку власникам битого транспорту, який привезено з США;
  • Нічне викрадення авто преміального класу, продавці якого активно заявляли про штатний іммобілайзер і відмінну сигналізацію;
  • Крадіжка особистих речей і техніки на багатолюдному паркінгу ТРЦ, де активно працюють ретранслятори.

Наведені історії демонструють тільки примітивну «верхівку айсберга», налічуючи насправді тисячі прикладів. Різниця між постраждалими тільки одна – деякі обмежуються переляком, оскільки транспорт повністю застрахований, а інші автовласники повною мірою відчувають грошові витрати.

Є й схожості всіх зазначених і незазначених ситуацій – їм можна було запобігти, вдавшись лише до повноцінного захисту авто охоронним комплексом StarLine.

Охоронний комплекс на авто – варіації та можливості

Розглянуте поняття передбачає набір захисних елементів, які допоможуть нейтралізувати «слабкі» місця машини. Теоретично охоронний комплекс для авто може включати до 20 пунктів, але на практиці до їх одночасного встановлення мало хто вдається.

Враховуючи поширені проблеми з заводу, флагман на ринку від викрадення пропонує 3 стартові варіанти охоронних комплексів, різниця між якими полягає лише в комплектації та ціні:

  • Охоронний комплекс StarLine Minimum – брелочна сигналізація з автозапуском, цифрове реле блокування, універсальний замок капота;
  • Охоронний комплекс StarLine Medium – міткова сигналізація з автозапуском, підкапотний блок для блокування, універсальний замок капота;
  • Охоронний комплекс StarLine Maximum – міткова сигналізація з автозапуском, антена для брелоку, брелок StarLine, радіореле, універсальний замок капота, маяк закладка.
Для автомобілів, випуск яких датується 2018 роком і вище, наполегливо рекомендуємо вибрати модельний замок капота!

Пошук оптимального рішення для захисту авто від викрадення

Визначити коректну комплектацію охоронного комплексу StarLine на кожне конкретне авто досить складно, якщо не вдаватися в технічні нюанси: сумісність, принцип роботи, функціонал і його обмеження. Для цього пропонується індивідуальна консультація фахівців, чий досвід дозволяє оцінити зацікавленість зловмисників у Вашому автомобілі та вразливість його слабких місць.

Під замовлення
0 грн.
Під замовлення
0 грн.
Під замовлення
0 грн.