Де встановити StarLine

Автосигналізації StarLine залишаються бестселером на ринку охоронних систем з 1988 року. Роки розвитку дозволили досягти досконалості захисту від цифрового злому, підібрати актуальний набір функцій безпеки і комфорту під специфіку автомобіля і вимоги власника. Але для розкриття всього потенціалу обладнання необхідні правильний підбір, сертифікована установка та налаштування.

Практика підтверджує – незначна економія на якості установки автосигналізації може призвести до небезпечних наслідків для стабільності роботи автозапуску, помилкових спрацьовувань сигналу тривоги, проблем з керуванням, інформуванням та моніторингом.

Гарантувати надійність, стабільність і весь спектр заявлених можливостей обладнання StarLine можливо лише за умови коректної установки. StarLine.in.ua – ексклюзивний представник НВО «СтарЛайн» в Україні, тому налагоджена співпраця з провідними центрами установки.

Власні центри в Харкові і Дніпрі, перевірені СТО в різних регіонах України для коректної реалізації всього функціоналу обладнання StarLine.

Беремо на себе весь комплекс завдань з організації надійної протиугінної системи:

  • Добір обладнання для вимоги і автомобіль. Більше ніяких неприємних порівнянь таблиць, параметрів і функціоналу.Досить дзвінка в StarLine.in.ua, щоб за 5-10 хвилин отримати компетентну консультацію щодо вибору рішень в рамках бюджету від практикуючих фахівців;
  • Безкоштовна доставка обладнання від 1000 гривень. Усі витрати з доставки і комісію за накладений платіж беремо на себе – сплачуєте тільки ту суму, яка вказана на сайті;
  • Коректна й дбайлива установка. Максимально безпечний процес підключення обладнання з урахуванням специфіки автомобіля і порядку дій викрадачів. Розуміння способів викрадень, прийомів зловмисників для підготовки нестандартного, авторського захисту;
  • Гарантія та сервісне обслуговування. Офіційна гарантія не тільки на обладнання, але й на роботу. Контакти перевірених центрів за запитом покупця вкладаються в посилку при оформленні гарантійного талона на обладнання.

Підбирайте відповідне обладнання і довіряйте фахівцям, які несуть відповідальність за результат. Купівля і установка автосигналізації – разова інвестиція в прогресивний захист автомобіля і спокій власника, економія на якому виправдана тільки для викрадачів.