Мотосигналізації StarLine

Викрадення мотоцикла. Як захиститися?

Вибір сигналізацій для мотоциклів невеликий. Це обумовлено тим, що мотосегмент ринку транспортних засобів серйозно поступається автомобільному в кількісному обчисленні. Проте «залізні коні» також уразливі перед викраденнями, а між іншим, їхня захищеність ще менша, ніж у автомобілів, беручи до уваги легкий доступ до основних вузлів електропроводки. І коли мотовласник вирішує купити сигналізацію для мотоцикла, він стикається з непростою проблемою вибору. Адже китайські мотосигналізації не захищають від електронного підбору коду. Тільки діалогове кодування, що застосовується в сигналізаціях серії Starline moto, дасть впевненості в абсолютній безпеці мотоцикла.

Діалоговий код мотосигналізації – що це?

Давайте уявимо, що Ви ведете діалог з кимось по телефону, обмінюючись фразами. Так само «спілкується» і брелок мотосигналізації з основним блоком. Наприклад, Ви надсилаєте команду мотосигналізації на зняття з охорони. На певній частоті вузькосмугового діапазону приймопередавача передається правильний електронний ключ – проте тільки на одній. На інших він помилковий.

Основний блок впізнає брелок і просить розшифрувати ключ-загадку. Тільки після зчитування шифру брелоком виконується Ваша команда. Весь цей процес займає не більше 0,2 мілісекунд. Навіть якщо уявити, що кодграббер якимось неймовірним чином визначить, на якій зі 128 частот передається вірний код і захопить його за цей незначний проміжок часу, це буде зчитування порожньої посилки сигналу, так само, як Ви по телефону від співрозмовника почули уривок якогось слова з контексту його фрази. Таким чином, вперше в світі в мотосигналізації застосована авіаційна авторизація за технологією "свій-чужий", що дозволяє виробнику впевнено гарантувати 2 млн. грн за електронний злом сигналізації для мотоцикла StarLine з діалоговим кодом.

Мотосигналізації StarLine і конкуренти

Купити мотосигналізацію, маючи знання про реальний, а не примарний захист, тепер вже не так складно. Але на відміну від дійсно брендової позиції – мотосигналізації Pandora, яку можна поставити на один рівень – охоронний концепт мотосигналізації Starline є дещо іншим. Наявність GSM-керування і мітки – вторинна перевага.

Жодному любителю мототрнаспорту ми НЕ радимо тестувати зв'язок з мобільним оператором у відкритому полі далеко від інфраструктури або раптове блокування двигуна на швидкості через знеструмлення мітки. Брелок мотосигналізації має бути обов'язково – це гарантія Вашої безпеки і безпеки транспортного засобу!

Особливості мотосигналізації StarLine

При розробці мотосигналізації виробник подбав насамперед про те, що є важливим для охоронної системи саме двоколісного транспортного засобу. Це поєднання максимального набору можливостей і зручності експлуатації, але при цьому – мінімальні габарити компонентів сигналізації.

Зокрема, мотосигналізація СтарЛайн відрізняється високоергономічним брелоком зі зворотним зв'язком і піктограмою мотоцикла, а також мініатюрним, але багатофункціональним основним блоком, міні-сиреною з п’єзо-звучанням на рівні больового порогу вуха, якщо перебувати в безпосередній близькості, а також датчиком захисту багажу.

Купити мотосигналізацію Starline для мотовласника – значить придбати спокій і впевненість в тому, що поки Ваш двоколісний друг не поруч з Вами, з ним все буде в порядку. Мотосигналізація Старлайн надійно захистить Ваш мотоцикл, моторолер, скутер!

Поширені запитання про мотосигналізації

 • ❓ Який алгоритм захисту в мотосигналізації StarLine❓

  Мотосигналізації бренду СтарЛайн влаштовані аналогічно до автомобільних систем охорони. В основі – діалоговий алгоритм шифрування, який надійно захищений від злому кодграбером."

 • ❓Як вибрати мотосигналізацію❓

  Охоронна система для двоколісного транспорту повинна бути надійною, економічною, захищеною від вологи, зі зворотним зв'язком. Додатково можна приєднати до сигналізації GPS трекер для постійного контролю поточного місця розташування мотоцикла.

 • ❓ Порадьте недорогу мотосигналізацію ❓

  Лідером у бюджетному сегменті залишається модель StarLine V66

 • ❓ Чи є охоронний комплекс на мотоцикл ❓

  Для комплексного захисту від викрадення можемо рекомендувати охоронний мотокомплекс StarLine V63 .

StarLine Moto V63
Тип: Сигналізація
В наявності
11 565 грн.
StarLine V66
Тип: Іммобілайзер
Під замовлення
6 295 грн.
StarLine V67 (V66+M17)
Тип: Іммобілайзер
Під замовлення
10 015 грн.