ОБЕРЕЖНО - ПІДРОБКА і КОНТРАБАНДА!

Немає більш щирих лестощів, ніж наслідування © Генрі Джеймс.

За десятиріччя свого розвитку компанія StarLine завоювала визнання покупців і експертів безпеки на світовому ринку. Після об’єднання команди захоплених фанатів якості та криптостійких алгоритмів, кожного року бренд пропонує нові ідеї для ринку захисту від викрадення. Офіційна гарантія цифрового захисту на 2 мільйона гривень, нове покоління шифрування, ретельний контроль якості виробництва не залишають сумнівів у точності заявлених параметрів і можливостей обладнання. Проте найкращі пропозиції ринку традиційно привертають увагу зловмисників, які прагнуть заробити на популярності чужих брендів завдяки підробкам.

В чому небезпечність контрабанди і підробки StarLine

Інженери StarLine цінують довіру покупців. Офіційна гарантія до 5 років, цілодобова технічна підтримка, регулярні програмні оновлення для розкриття всього потенціалу захисту і комфорту – лише частина загальної концепції лояльності і підтримки покупців.

Покупці контрабанди і підробок повністю позбавлені такої можливості. Але головний ризик – реальна загроза викрадення автомобіля через невідповідність фірмовим алгоритмам StarLine для захисту від цифрового злому. У випадку з контрабандою або підробкою виробник і офіційні представники не несуть фінансової та іншої відповідальності за слабкі алгоритми та корисливу мету фальсифікаторів.

Як відрізнити контрабанду продукції StarLine

Як захистити себе від підробки? Ідеальний варіант – купити обладнання в офіційному магазині StarLine в Україні. Безкоштовна доставка при замовленні від 1000 гривень, уважний підбір обладнання, швидке відправлення і власні установчі центри. StarLine.in.ua працює без націнок – автосигналізації за рекомендованою роздрібною ціною.

Вартість нижче заявленої – один з найголовніших приводів для сумнівів, адже демпінг офіційно заборонений виробником.

Переваги роботи з офіційним представником в Україні:

  • Заявлені позиції в наявності;
  • Офіційна гарантія на обладнання до 5 років;
  • Сервісне обслуговування;
  • Власні установчі центри;
  • Персональний підбір під завдання власника і специфіку автомобіля;
  • Безкоштовна доставка при замовленні від 1000 гривень.

Чорний список продавців StarLine

Кількість покупців і представників StarLine сьогодні вражає – показники варті лідера ринку захисту від викрадення. Проте не всі продавці однаково корисні - некоректні консультації, нав'язування більш дорогого обладнання, заборонений демпінг або робота з підробленою продукцією призводять до негативу.

Тому виробник і офіційний представник в Україні StarLine.in.ua ведуть цілеспрямовану боротьбу за ідеальний сервіс. Окрім персонального підбору обладнання, консультацій і офіційної гарантії, завжди готові запропонувати інформаційну підтримку.

Якщо у Вас виникли сумніви у порядності певного магазину або претензії до якості сервісу одного з дистриб'юторів, завжди можете передати актуальну інформацію фахівцям StarLine.in.ua. Проявляйте пильність і ініціативу, щоб захистити свої інтереси і права інших покупців.

Чорний список "ПРОДАВЦІВ" продукції StarLine в Україні