Купити сигналізацію на авто правильно – виявляємо контрабанду StarLine

12 січня 2017

Почнемо з розглядання зовнішнього вигляду легально ввезеної продукції

GSM сигналізація для авто StarLine – сучасні стандарти захисту транспортного засобу та інформування власника. Однак для впевненості у сучасних принципах моніторингу та охорони важливо придбати оригінальну продукцію, оскільки за функціонування контрабандних рішень та підробок продавець навряд чи сумлінно відповідатиме.

Вся продукція StarLine на українському ринку наразі існує у двох варіантах пакування:

  • Коробка, на якій нанесена голограма, документація російською;
  • Коробка з шубером, який зсувається вбік, документація українською.

Якщо говорити про перший варіант, необхідно обов’язково впевнитися у наявності на пакуванні відповідної голограми «StarLine UA» зі вказаним імпортером «УТК ВЕКТОР».

Відзначимо, що на коробці може бути наявною голограма «StarLine». Ці системи постачаються з документацією на російській мові зі вказаною інформацією про комплектацію та модельний ряд на коробці.

Голограми

Приклад розміщення на коробці

Варто врахувати відсутність у 2-му варіанті голограми. Однак на шубері має бути текст українською зі вказаним виробником української документації ТОВ «УТК ВЕКТОР».

Зверніть увагу на таку обставину – комплектування наводиться на шубері. Всередині доступна вся обов’язкова документація, підготована українською мовою.

Приклад зовнішнього вигляду системи

Просимо врахувати!

За відсутності подібної голограми або пакування можна із впевненістю судити про нелегальний ввіз такої продукції. Тому необхідно відмовитися від ризику придбати контрабанду.

На сайті наведена актуальна інформація про ціну та автентичний вигляд легально завезеної продукції СтарЛайн з підтвердженням сертифікатами відповідності. Усі ціни на сайті фіксуються в гривні – відхилення у менший бік на сторонніх ресурсах повинно викликати резонні підозри про законність такої продукції.

Купити сигналізацію на авто – працювати з офіційним представником вигідніше та безпечніше

  • Постійна наявність заявленої продукції на складі та у власній дилерській мережі;
  • Гарантія уваги та компетентного сервісу з індивідуальним вибором відповідної сигналізації;
  • Безкоштовна логістика для замовлення вартістю більше 1000 грн.;
  • Можливість повернути продукцію за стандартами законодавства держави;
  • Послуги гарантійного обслуговування протягом трьох років. Послуга діє лише для сигналізацій СтарЛайн, які були ввезені у країну офіційно, за умови купівлі за ціною не нижчою за визначену виробником. Обов’язковою умовою для отримання такого обслуговування стає наявність заповненого гарантійного талону (із вказаними у ньому даними продавця, дати продажу, серійного номера).

Підбиваючи підсумки, зробимо закономірні висновки:

  • Купити сигналізацію на авто краще у представника компанії. StarLine Україна – ексклюзивний дистриб’ютор надійної продукції для захисту автомобіля від викрадення;
  • Уважно поставтесь до вивчення інформації та вигляду сигналізацій, щоб виявити наявні ознаки контрафактної продукції або підробки;
  • Не варто купувати продукцію за цінами нижче наведених на сайті StarLine Україна – ніхто не продаватиме оригінальну продукцію дешевше за виробника.

Не ризикуйте безпекою власного автомобіля заради незначної економії. Купівля оригінальних сигналізацій СтарЛайн повністю компенсується впевненістю у відповідності засвідченим характеристикам та умовам стабільної роботи.