Автосигналізація в оплату частинами ПриватБанк і Monobank – захист StarLine вже сьогодні

15 травня 2021

Сучасний підхід бренду StarLine не обмежується виробничими потужностями, розвиваючись у всіх напрямках, зокрема в питанні доступності. Команда регулярно стежить за всіма можливими та комфортними способами оплати, намагаючись реалізувати їх, але виключно після ретельної перевірки на коректність роботи.

Оцінка популярності сервісу LiqPay серед автовласників, які вирішили купити сигналізацію StarLine, продемонструвала високі показники, тому інтернет-магазин продовжив вдосконалюватися. Як саме?Охоронне обладнання StarLine – нові способи оплати

Поціновувачі бренду StarLine, та просто охочі надійно захистити свій транспорт, вже сьогодні можуть купити сигналізацію на виплат, не докладаючи до цього особливих зусиль. Здійснити цю процедуру можна за допомогою платіжного сервісу WayForPay, який передбачає наявність наступних можливостей:

  • купити сигналізацію на виплат – миттєва розстрочка від ПриватБанку:
  • автосигналізація в оплату частинами – ПриватБанк 6 місяців і Monobank 8 місяців .

Перераховані методи оплати доступні для клієнтів (власників карт) відповідних банків із сумою замовлення понад 4 000 грн. Однак слід враховувати очікування підтвердження з боку банку та переказу коштів, що у звичайних умовах не перевищує 3 робочих днів, після чого здійснюється відправка товару.

Впоратися з будь-якими питаннями Вам оперативно допоможуть фахівці інтернет-магазину StarLine.