Автосигналізація з GSM/GPRS управлінням з телефону/планшета/комп'ютера

10 вересня 2015

Авто GSM сигналізація вже стала звичним стандартом для сучасного ринку охоронних систем. Завдяки роботі з каналом GSM у сучасному світі з’являється можливість успішно вирішувати актуальні завдання зі швидким інформуванням власника про подію.

Адже телефон став невід’ємною частиною життя кожного з нас, тому може в будь-який момент залишатися джерелом швидкого й зручного інформування про виникнення проблем.

GSM сигналізація на авто – специфіка та принцип дії

Основою популярності стали важливі переваги при рішенні купити GSM сигналізацію для авто.

Безумовно, більшість автомобілістів звикли до роботи за спеціальними брелоками – пультами керування для дистанційної роботи зі збереженою системою.

Але розробники StarLine запропонували більш інноваційні підходи – використовувати замість стандартних брелоків мобільні телефони або ж зовсім комп’ютери з інтернет-підключенням, а на заміну радіоканалу приходить мережа GSM мобільних операторів.

Отже, в блок сигналізації проводиться встановлення картки мобільного оператора. Тепер охоронна система здатна оперативно зв’язуватися з інтернет-підключенням і телефоном власника по каналу GSM.

В результаті можливе керування охоронною системою та оповіщення власника авто або за допомогою комп’ютера та Інтернету, або за допомогою смартфона через додаток. Ще є можливий варіант класичного оповіщення дзвінками чи SMS.

Переваги GSM сигналізації для авто

Завдяки роботі з каналом зв’язку GSM/GPRS система в такому випадку здатна справлятися з додатковими функціями

 • Головне – можливість керувати системою автомобільної охорони мобільним телефоном власника або через голосове меню системи та кодові SMS, також за допомогою оповіщення по смартфону в разі необхідності;
 • Виробник пропонує роботу з мобільною мережею, яка покриває практично всю територію країни. Тому не виникне обмежень й складнощів для контролю та ефективного керування автомобілем з будь-якого куточка України, і навіть із зарубіжжя;
 • Тепер можна впевнено забути про набридлі обмеження щодо дальності дії радіоканалу між системою захисту й брелоком на сигналізацію машини;
 • Поліпшення загальної інформативності систем контролю та керування, з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Домогтися такого результату вдалося шляхом спеціальних додатків на смартфон або онлайн-сайтів від виробників систем захисту від викрадення;
 • Значно спрощуються процедури контролю та керування автозапуском буквально єдиним дотиком. Звичайно, за умови, що використовується сигналізація з дистанційним запуском двигуна;
 • Можливість визначати координати знаходження автомобіля завдяки методу LBS (з використанням координат сусідніх базових станцій);
 • Може бути реалізовано блокування двигуна сигналізацією при виникненні подібної проблеми.

Всі зазначені функції являють собою доповнення до базового та основного функціоналу захисної системи.

Як працює GSM сигналізація на автомобіль

Установка GSM сигналізації на авто передбачає фіксацію номера телефону в захищеній пам’яті блоку. Якщо буде зроблено спробу доступу до системи, проводиться автоматичне звіряння поточного та збереженого номерів телефону.

Якщо номери телефонів збігаються, система буде готова до виконання подаваних команд власника, з наданням звіту за здійсненими операціями. У разі спроб додзвонитися або інших варіантів керування зі сторонніх пристроїв, система просто блокує подібні звернення, не виникає будь-якої реакції на команди з боку зловмисників.

Якщо спрацюють тривожні датчики, передбачено здійснення комплексу операцій системи. У більшості випадків нагадує наступний порядок дій:

 • Включення сирени для сигналізації авто, спрацювання світлових індикаторів;
 • Блокування двигуна – специфіка спрацьовування залежить від індивідуальних налаштувань системиl;
 • Далі на охоронний брелок буде передан сигнал «паніка».

Щоб керувати системою, достатньо однієї з зазначених нижче дій:

 • Надіслання SMS на смартфон власника, тривожного сигналу на мобільний додаток;
 • Можливе включення стеження за знаходженням автомобіля. Однак налаштування цієї функції вимагається окремо. Щоб підвищити точність контролю координат, передбачається робота з GPS/ГЛОНАСС системами визначення координат. Можемо наполегливо рекомендувати купити GSM трекер для авто, який візуально залишатиметься непомітним, але організовує збір даних про знаходження транспортного засобу;
 • Надсилання спеціального коду команди через SMS для обов’язкового виконання;
 • Керування охоронною системою в телефонному режимі – помічником може стати голосовий інтерфейс.
 • Обрати відповідну команду через мобільний додаток, якщо віддати на виконання охоронної системи;
 • Для користувачів комп’ютерів – доступний спеціальний сайт, щоб обрати відповідну команду та відіслати на виконання.

Автомобільні сигналізації з GSM StarLine

Одним з певних лідерів на світовому ринку автосигналізацій з GSM залишається бренд СтарЛайн. Для підтримки мереж GSM на плату блоку розміщується спеціальний модуль GSM.

Відповідна можливість передбачена виробником для роботи з системами 4-го та 5-го поколінь.

Виробник також пропонує спеціальні пристрої GSM для вбудовування в охоронні системи, які не підтримують модулі GSM.

Для зручності власників мобільних гаджетів передбачені додатки на Android, iOS, Windows Phone. Ведеться постійне доопрацювання та оновлення програмного забезпечення, з успішним розв'язанням технічних проблем будь-якої складності.

Примітно, що в комплектацію GSM сигналізацій СтарЛайн входять два брелоки, на відміну від інших виробників. Купити брелок на машину вкрай зручно в ситуаціях, коли немає можливості стабільного керування через інтернет або зі смартфона – створюється додаткове й стабільне джерело зв’язку.