Безключовий обхід від СтарЛайн тепер і на MAZDA CX-30!

15 березня 2021

Команда StarLine продовжує працювати над технологічним розвитком фірмового обладнання. Каталог авто з підтримкою безключового обходу поповнився новою моделлю – СтарЛайн першими серед виробників автомобільних охоронних систем запропонували спосіб обходу іммобілайзера і реалізації автозапуску без копіювання ключа для Mazda CX-30 (2019-2021).Тепер власники автомобіля Mazda CX-30 отримають усі переваги розумного обходу штатного іммобілайзера:

  • Швидко. Цифровий сервіс StarLine CopyKey дозволяє за кілька хвилин активувати функцію безключового обходу без зайвих підключень і втручання до проводки машини;
  • Економічно. Власнику авто не потрібно виготовляти дублікат ключа, додавати його до системи та ховати ключ у салоні автомобіля.
  • Зручно. Для майстра технологія безключового обходу StarLine iKey – можливість реалізувати підключення максимально просто та швидко без додаткових обхідників.

Переглянути весь список моделей Mazda, перевірити підтримку авто інших брендів і підібрати оптимальну охоронну систему на свій автомобіль можна на офіційному сайті виробника або у менеджерів інтернет-магазину StarLine Україна.