Чому StarLine Україна – топ-6 факторів довіри

04 березня 2021

Чи знайомий Вам головний страх українських автомобілістів? Більше, ніж стан вітчизняних доріг і зростаючі ціни на паливо, наших автовласників лякає сумна статистика з викрадень транспортних засобів.

Як показує практика, викрасти можуть будь-яку машину. На кожен інструмент автомобільного захисту зловмисники оперативно підбирають дієвий спосіб цифрового або механічного викрадення.


Однак є ті, хто не боїться протистояти підступним планам автомобільних викрадачів і грабіжників: фірмовий синій колір, велика літера «S» у назві ... Ви легко впізнаєте з цього опису головних супергероїв автомобільного світу – компанію StarLine Україна з оригінальними криптостійкими сигналізаціями! У нашій роботі продуманий кожний етап для комфортної співпраці з покупцями: від детальної консультації до установки і обслуговування охоронних систем після продажу.

Хто стоїть за брендом StarLine?

Надійність і технологічність продукції СтарЛайн не викликає сумнівів. Упевненість виробників підтверджується фінансовою гарантією в розмірі 2 мільйонів гривень кожному, хто зможе зламати систему електронним кодграббером.

Але, як ми знаємо, велика сила вимагає великої відповідальності. Тому в Україні науково-виробниче об'єднання СтарЛайн представляють досвідчені та компетентні консультанти офіційного представництва starline.in.ua.

Фахівці нашого авторизованого центру продажів на чолі з керівником – активні учасники конференцій і заходів StarLine з розумної безпеки. Ми – перші, хто дізнається актуальні відомості про нові розробки безпосередньо від виробника і оперативно викладає оновлення на сайті, в соціальних мережах.

Усі консультанти проходять поетапну підготовку перед тим, як перейти до спілкування з клієнтами: вивчають інструкції, посібники, здають атестацію. Вони не тільки знають найменші нюанси з підбору, встановлення, але і можуть зрозуміло донести інформацію потенційному покупцеві.

Також відзначимо, що на особистих автомобілях співробітників встановлено саме автосигналізації StarLine – найкращий доказ довіри бренду, який вони представляють.

Фірмовий магазин у центрі Харкова

Хочете потримати в руках, самостійно переконатися в якості обраної охоронної системи? StarLine Україна із задоволенням надасть таку можливість своїм клієнтам, так як працює тільки з «живим» товаром. Практично всі позиції з асортименту постійно наявні на складі, враховуючи останні новинки. Завдяки цьому відправлення і доставка по території України відбувається в день оформлення покупки.

Автомобілісти міста Харкова можуть особисто забрати своє замовлення у фірмовому роздрібному магазині за адресою: провулок Ващенковський 28Б. Якщо ж Ваш автомобіль знаходиться на стадії монтажу охоронної системи, наш кур'єр оперативно підвезе замовлене обладнання до будь-якої точки міста в призначений час.

Запорука успіху – оригінальна продукція

Разом із брендом ми ведемо активну боротьбу проти підробок і контрабанди. Окрім шкоди для репутації компанії, така продукція просто небезпечна: від пошкодження ключових автомобільних систем до займання в процесі роботи.

Оригінальні сигналізації StarLine мають характерні голограми, особливий дизайн і оформлення коробок, сертифікати якості від виробника. У покупця є тільки один варіант убезпечити себе і свій транспортний засіб – купувати обладнання через офіційного дистриб'ютора. StarLine Україна не використовує для приваблення клієнтів знижки та акційні пропозиції: демпінг суворо заборонений фірмою-виробником.

На зв'язку з користувачем 24/7

Ще один привід пишатися – компетентна цілодобова технічна підтримка. Судячи з відгуків автовласників, несподівані ситуації відбуваються незалежно від часу доби. Головне для клієнта – отримати відповідну допомогу у вирішенні проблем, що виникли.

Технічна підтримка СтарЛайн отримала найвищі оцінки від користувачів у порівнянні з конкурентами. Оперативно, коректно і результативно – сильні сторони технічних консультантів безкоштовної гарячої лінії StarLine, яка доступна за номером: 0-800-502-308.

Мережа установчих центрів

Як розкрити весь потенціал охоронного обладнання? Які елементи антикрадіжного комплексу підійдуть для конкретної моделі авто? На ці практичні питання готові відповісти кваліфіковані майстри власних установчих центрів у Харкові та Дніпрі.

Наші фахівці беруться за нестандартні та складні проекти охорони. Здатні якісно захистити як бюджетну машину, так і авто преміум-класу. Для автомобілістів з інших міст України ми рекомендуємо до співпраці тільки установчі центри, які пройшли сертифікацію від виробника. За необхідності, вся контактна інформація додається разом з обладнанням до замовлення.

Своїх не кидаємо: гарантія і обслуговування

StarLine Україна високо цінує довіру і лояльність до бренду своїх клієнтів. Будь-які нюанси в роботі охоронних комплексів і аксесуарів застраховані офіційним гарантійним терміном до 5 років. Наш сервісний центр пропонує професійну допомогу з відновленням брелоків і додаткового устаткування без купівлі нового.

Турбота про кожного клієнта, супровід і консультації після покупки, взаємовигідне співробітництво з оптовими покупцями, сприяння в атестації майбутнім установникам – для нас це не просто буденність. Автомобілісти нашої країни страждають від дій викрадачів, тому компанія «StarLine Україна» робить все для впевненості і спокою власників автотранспорту.