Дайджест останніх оновлень від StarLine: переводимо кілометри в милі, зафарбовуємо треки на карті та багато іншого

06 жовтня 2021

Головним показником активної роботи розробників негласно прийнято вважати дзвінки користувачів з відповідними питаннями, які адресуються фахівцям «StarLine».

Дійсно, деякі оновлення можуть лише виключати помилки, виявлені раніше, але є і більш ґрунтовні випадки, коли оновлення передбачають абсолютно новий функціонал, з яким не всім до снаги відразу «подружитися».

Запропонований дайджест ознайомить Вас з останніми новинами бренду, щоб виключити можливий ефект несподіванки.
Контроль каналу зв'язку

Користувачі StarLine познайомилися з цим функціоналом трохи раніше, проте тоді він був доступний виключно на ПК. Останнє ж оновлення відкрило доступ до контролю каналу зв'язку ще й з програми на смартфоні (iOS/Android), як і раніше використовуючи формат Push-повідомлень. Отже, власник оперативно дізнається про втрату або відновлення зв'язку системи з сервером StarLine.

Процедура ознайомлення для нових користувачів

Якщо Ви вперше стали власником надійного захисту для авто від StarLine, пропонується скористатися розумними підказками для ознайомлення з усіма можливостями мобільного додатку StarLine 2 (на поточний момент для Android).

Інформативний стан з’єднання

Взявши до уваги побажання користувачів, інженери пропрацювали нові, більш доступні статуси з'єднання комплексу зі смартфоном. Отже, додаток StarLine 2 сповістить власника про причину відсутності зв'язку. Наприклад, статус «Відсутнє інтернет-з'єднання» говорить про необхідність перевірити баланс використовуваної SIM-карти.

Розумні нагадування з індивідуальним налаштуванням

StarLine удосконалив персонального помічника, який нагадує власнику про необхідність зачинити двері або поставити авто в охорону, використовуючи для «спілкування» смартфон, а конкретніше – Push-повідомлення. Жителі приватних будинків, наприклад, тепер можуть вимкнути цю функцію, якщо не вдаються до активації режиму охорони на своєму авто.

Оновлення асортименту кузовів

У додатку StarLine вже зараз розміщені нові моделі кузовів з широкою колірною палітрою, які можна вибрати: від сучасних седанів до масивних джипів. Однак доступні й індивідуальні, модельні варіації кузовів, що пропонуються для придбання. Чудовий спосіб підкреслити свою індивідуальність.
Гнучке налаштування показу швидкості

Автовласникам, транспорт яких активно використовують члени сім'ї або сторонні водії, комфортно буде відстежувати порушення швидкісного режиму.

Звичне колірне зображення треків на карті можна налаштувати під власні потреби або стиль водіння. Стандартним показником норми, наприклад, раніше вважалася швидкість до 60 км/год.

Конвертація миль і кілометрів

Американські комплектації автомобілів часто вводять в оману власників своїм позначенням відстані в милях. З останнім оновленням StarLine пропонує змінити міру в додатку з км на милі, залишаючи цифри без змін.

А прихильникам американської системи вимірювання з європейськими автомобілями надається можливість повністю перейти з кілометрів на милі, змінюючи також числові показники.

Оновлення адаптованої версії для Tizen

Смарт-годинник Tizen поповнив арсенал доступного функціоналу для швидкого керування автомобільною сигналізацією.

Добірка додаткових новин від StarLine, які Ви могли пропустити

Новий формат зворотного зв'язку

Власники сигналізації в додатку можуть залишити свої питання в онлайн-чаті, якщо немає можливості зв'язатися у форматі телефонної розмови з фахівцями. Однак варто враховувати, що відповіді іноді доводиться чекати протягом декількох годин.
Побудова маршруту до транспорту

Достатньо користувачеві в додатку натиснути на піктограму, щоб отримати координати місця знаходження автомобіля або прокласти оптимальний маршрут. Популярність цього функціоналу, як би Вам не здавалося, насправді досить висока. Наприклад, власник може швидко відшукати свій автомобіль у подорожі або відправитися на допомогу до дружини/дітей, у яких спустило колесо.

Дізнавайтеся про новини компанії StarLine першими

У Telegram досить тривалий час успішно функціонує новинний канал заводу-виробника – @starline_channel, де Ви можете оперативно дізнатися про всі оновлення, а також залишати свої коментарі та побажання.