Додаткові канали Flex в автосигналізація StarLine

17 квітня 2014

Перш за все, логічним виглядає питання – що собою являє Flex в конструкції автомобільних сигналізацій СтарЛайн. Для яких завдань він використовується і який потенціал забезпечує?

Завдяки версії FLEX автомобільних сигналізацій на авто StarLine експерти авторської установки відкривають весь потенціал охоронних систем, з урахуванням побажань клієнтів, під особисті завдання і специфіку експлуатації.

Фахівці за рахунок роботи з гнучкими каналами сервісу StarLine Flex отримують можливість зручного і швидкого програмування необхідних параметрів імпульсу управління «аварійкою», складання дзеркал, регулювання сидінь під побажання власника та ін.

В результаті вдалося значно поліпшити загальні характеристики систем без негативних наслідків для фінансової доступності – ціни залишаються колишніми.

Основні переваги перспективної роботи StarLine FLEX

Для всіх моделей StarLine Flex реалізована можливість програмування додаткових каналів по створенню декількох варіантів імпульсів управління по різним подіям одночасно.

За рахунок цього значно спрощується загальний процес установки автомобільної сигналізації на сучасних транспортних засобах. Також можлива реалізація дод. сервісних функцій без роботи з зовнішніми компонентами.

Прогресивні можливості і стандарти в роботі зі StarLine FLEX

  • Значно зростає загальний ресурс двигуна;
  • Гнучкі можливості по управлінню обігрівачем.

flex-1