Долучайтеся до тестування релізу Treeum 1.6.1: налаштування охоронних систем

10 листопад 2023

Два місяці пішли на впровадження додаткового функціонала та покращення роботи застосунку – поважна причина для порушення звичних графіків. І на захист розробників скажемо, що на цей реліз і можливості чекали багато автовласників з обладнанням StarLine, тому давайте розбиратися в начинці.


Treeum 1.6.1: базове налаштування у застосунку сигналізацій StarLine

Базовий функціонал в цьому релізі доступний для користувачів усіх тарифних планів, зокрема «Соло». Тобто вже можна попрацювати з налаштуваннями:

  • гучності сирени в момент постановки/зняття з режиму охорони та під час тривоги;
  • зон втрати та виявлення (чутливість) мітки чи смартфона в ролі мітки;
  • умов виходу із сервісного режиму;
  • роботи дистанційного запуску двигуна;
  • запуску двигуна за напругою;
  • номерів користувачів (М1, М2, М3, М4) охоронного обладнання;
  • чутливості датчиків нахилу, удару та руху.

Згодом розробники додаватимуть більше налаштувань охоронних систем StarLine у застосунку Treeum, але доступ буде лише у користувачів платних тарифних планів. Вони з’являтимуться поступово й автоматично без потреби в оновленні.

Зауважте! Налаштування обладнання у застосунку доступні лише власнику та особам із сумісним користуванням, які мають тарифний план PRO. Тому власник охоронної системи з будь-яким планом має змогу поділитися пристроєм з користувачем на тарифному плані PRO, щоб той отримав повний доступ до налаштувань. Але не забудьте надати права на цей функціонал при наданні сумісного доступу.

Як налаштовувати обладнання StarLine через застосунок Treeum?

  1. Розділ налаштувань → Налаштування пристрою. Натисніть на автівку на головному екрані або Налаштування → Мої пристрої → Пристрій.
  2. Оберіть відповідний розділ і виконайте бажане налаштування.
  3. Натисніть на кнопку «Зберегти зміни». Впродовж короткого часу дані повинні оновитися. Якщо нічого не змінилося, спробуйте ще раз.

Зауважте! Якщо назва розділу підсвічена сірим кольором, значить сервер ще не отримав інформацію про його налаштування.

Якщо після відкриття певного розділу Ви бачите неоновлені дані, зачекайте 10 секунд і потягніть екран донизу, аби оновити інформацію.

Залишаємося в курсі подій зі StarLine

Оновитися вже можна у будь-якому маркеті застосунків, тому не зволікайте. А всі питання можете направляти до розробників чи StarLine Україна. Чекаємо разом на новини від Treeum, бо знаємо, що вже розробляється щось нове та цікаве.