Гаряча пора - річна економія разом зі StarLine E96 і StarLine E66

24 червня 2019

СтарЛайн знов виявляє турботу про автомобілістів – ціна комплексів StarLine E96 та StarLine E66 впритул наблизилась до моделей 3-го покоління.

Підтримка гнучкої логіки у шостому поколінні значно розширює індивідуальні можливості функціоналу та налаштування. Налаштовуйте систему відповідно до своїх очікувань комфорту та безпеки.Гнучкі можливості на варті комфорту – індивідуальні стандарти налаштування

Налаштування розумного клімат-контролю, індивідуального блокування двигуна, кнопки «Старт-Стоп», автоматичної підсвітки та інших опцій для захищеності автомобіля та комфорту кожної поїздки.

Віднині достатньо визначитися з власними уподобаннями та назвати необхідні завдання майстру-установнику.

Bluetooth-інтерфейс для точної та зручної авторизації

Баланс комфорту та безпеки завдяки вивіреним рішенням охоронно-телематичного комплексу StarLine з інтерфейсом Bluetooth.

  • Доступ у автомобіль надається лише авторизованим користувачам за умови ідентифікації за смартфоном (у смартфонах з підтримкою Bluetooth та встановленим додатком StarLine) або компактною міткою (якщо входить у комплект обраного комплексу);
  • Управління автозапуском двигуна з дистанційним поставленням автомобіля під охорону навіть у місцях без зв’язку GSM. Усі дані передаються за захищеним каналом Bluetooth Smart).

Розумна цифрова інтеграція

Безпечність та простота встановлення комплексів підтверджені на практиці без негативних наслідків для стану штатної електроніки.

Підтримка функціональних можливостей та вбудованого інтерфейсу 2CAN+2LIN стає гарантією реалізації нових стандартів захисту і комфорту:

  • Безпечне блокування двигуна за технологією iCAN StarLine;
  • Автозапуск двигуна без значних витрат на додаткове обладнання для обходу штатного імобілайзера.