Гарантія на обладнання до 5 років – якість захисту і сервісу за стандартами StarLine

21 січня 2020

Криптостійкий захист автомобіля, гнучкі можливості комфорту обладнання StarLine незмінно доповнюються ретельним контролем якості. Автоматизація виробництва, кілька рівнів перевірки параметрів на кожній стадії випуску та технічна підтримка для стабільного захисту на роки експлуатації.

Інженери НПО «СтарЛайн» впевнені в якості кожного компоненту, тому пропонують рекордний термін гарантії для своїх покупців.

Гарантія на основне обладнання (автосигналізація, імобілайзери, системи GSM, GSM+GPS, маяки) – протягом 3 років з моменту купівлі. Розширена гарантія діє протягом 2 додаткових років. Надається під час реєстрації придбаного обладнання у сервісі My StarLine. Для реєстрації достатньо заповнити просту форму – можливість надається протягом усього терміну дії гарантійного обслуговування.

На додаткове обладнання поширюється гарантія на 1 рік – реле, електроприводи, автомобільна сирена, модулі обходу, компоненти ЦЗ, датчики.

Захищайте автомобіль правильно – придбання StarLine компенсується не лише вирішенням ключового завдання охорони та інформування, але й надійністю роботи. Авторські стандарти, яким довіряють за десятиріччя постійного розвитку без компромісів під час вибору постачальників, виробництва та тестування продукції.