Навіщо до автосигналізації StarLine додавати GSM і GPS

23 лютого 2017

GSM – це управління з телефону і, зазвичай, усі сприймають його лише як функцію комфорту, однак це не зовсім так. Найголовнішим є сповіщення про те, що відбувається з Вашим автомобілем у будь-якій точці світу, бо ж сигналізацію купують саме для того, щоб Ви отримували оперативну інформацію! Для GSM немає значення, наскільки далеко знаходиться автомобіль, а завдяки тому, що інтернет став звичайною функцією в будь-якому телефоні, то набагато простіше відчиняти/зачиняти автомобіль через телефон, який тримаєте у руці, ніж діставати брелок із сумки.

GSM и GPS модули для автосигнализации StarLine

Крім цього в телефоні/особистому кабінеті можна налаштувати чутливість датчиків або режими дистанційного/автоматичного запуску двигуна. Додатковою функцією охорони стає пошук авто за трьома станціями телефонних веж. Так, це не точка на мапі, а лише ділянка, проте так набагато простіше зрозуміти, де розташований Ваш транспортний засіб (наприклад дружина, яка поїхала у салон, пробила дорогою колесо й не може пояснити вулицю).

GPS – антена для реалізації повноцінного моніторингу. Її можна додати тільки якщо автосигналізація StarLine має плату GSM, бо антена лиш приймає дані та потребує пристрою, який передасть їх на сервер-моніторингу. Основне завдання – повідомити Вам розташування транспортного засобу з точністю до метра, і вона його виконує.

А найважливішим є те, що деякі страхові компанії надають знижку на КАСКО, якщо у людини встановлене GSM/GPS обладнання. Знижка 10% від вартості КАСКО у деяких випадках більше за вартість плати StarLine GSM та антени StarLine GPS!