Як захистити автомобіль від викрадення за допомогою StarLine

07 березня 2017

Прогрес не стоїть на місці й на даний момент багато нових автомобілів вже мають на борту повноцінну сигналізацію, проте її недостатньо для повноцінної охорони, бо вона досить легко зламується/заглушається. Але що робити, якщо змінювати сигналізацію нема бажання, а захистити авто від викрадення необхідно? На допомогу приходить зв’язка імобілайзер та замок капота StarLine.

Переваги такої зв’язки

Іммобілайзер, окрім першочергової мети – блокування двигуна – додатково може керувати замком капота, і саме це нас цікавить. Він ховається у підкапотному просторі, а отже, оскільки він керує замиканням замка, то й сам себе захищає!

Захист автомобіля від викрадення на прикладі StarLine

Купуємо імобілайзер StarLine i95 LUX та замок капоту StarLine L11+. Встановлюємо управління відкриттям та закриттям замикаючого механізму через функцію «вільні руки» від іммобілайзера. У результаті отримуємо наступне: підійшли до автомобіля з міткою, замикаючий елемент замка відкрився й Ви можете відчинити капот за допомогою штатного механізму – ручкою у салоні; відійшли – закрився.

Завдяки тому, що імобілайзери СтарЛайн блокують двигун лише на початку руху (якщо мітка відсутня), така зв’язка ніяк не конфліктує зі штатною сигналізацією/імобілайзером. Як наслідок, автомобіль можна завести (якщо обійшли штатний захист), а ось поїхати на ньому не вдасться! Зачароване коло для зловмисника полягає у тому, що аби дістатися блокування – необхідно відчинити капот, а його не відчинити, поки працює блокування. Ось такий елементарний захист, доступний для всіх.

Защита от угона автомобиля с помощью StarLine