Як можна виявити підробку та відрізнити оригінальну продукцію StarLine

23 липня 2015

Незмінною класикою залишається постійна боротьба викрадачів автомобілів і виробників охоронних систем для захисту.

Виробникам доводиться проробляти масштабну роботу по аналітиці та передбаченню можливих дій і рішень викрадачів.

Щоб автомобільна сигналізація на автомобіль забезпечувала високу стійкість до впливу сучасних кодграбберов, обов'язково необхідно продумати питання якісного, криптостійкого алгоритму захисту і роботи з діалоговим кодом.

Нові можливості ефективного захисту автомобільних сигналізацій StarLine

Сьогодні автосигналізації СтарЛайн завоювали досить широке визнання за рахунок високих стандартів якості, прогресивних стандартів надійності.

Впевнений конкурент провідним світовим брендам на міжнародній арені. Але подібна популярність призводить і до деяких складнощів.

Численні нарікання на якість і помилки підробок, супутні складності в їх експлуатації на практиці негативно позначаються на загальному довірі до продукції СтарЛайн.

Офіційний дистриб'ютор продукції StarLine Україна попереджає автомобілістів про негативні наслідки, до яких може призводити покупка контрафактної продукції у невідомих продавців.

Щоб купити автомобільну сигналізацію з автозапуском двигуна або без з абсолютною впевненістю в оригінальності і якості продукції, обов'язково потрібно враховувати дві ключові тези відповідного вибору.

У будь-якому разі не слід вибирати лише за ціною – дешевизна може бути ознакою серйозних проблем

Недосвідченим споживачам зазвичай проблематично відрізнити контрафактну продукцію в порівнянні з оригінальними рішеннями.

Можливості та підходи багатьох контрафактних виробників дозволяють копіювати навіть голограми.

Але головна складова у такому випадку – підробки завжди пропонуються за набагато більш вигідною ціною. Адже автомобільні сигналізації СтарЛайн зберігають за собою статус одних з найбільш якісних, безвідмовних і перевірених часом.

У тому числі гарантують ефективність та точність спрацьовування, не потребують ремонту, не супроводжуються проблемами і серйозними обмеженнями в процесі установки автомобільної сигналізації та експлуатації.

Отже, установка автомобільної сигналізації на практиці не може бути дешевше певного допустимого рівня.

Тому солідна знижка від якогось магазину стає резонним приводом замислитися. Адже придбання дешевої, але неякісної сигналізації стає просто марною втратою грошей, без якої можна просто обійтися.

До особливо серйозних наслідків подібне обладнання може привести в процесі підключення та налаштування.

Проводиться вбудовування сигналізації в електронну систему автомобіля. Тому робота з підробкою може стати причиною серйозних технічних збоїв для автомобіля.

При роботі з системами охорони СтарЛайн подібна ймовірність виключена – діє офіційна гарантія від виробника терміном 3 роки. Рішення StarLine отримують безпосередню підтримку з боку авторизованих точок продажів по всій Україні.

Однак отримати гарантію і подібні зобов'язання при роботі з контрафактним і не ліцензійним продуктом просто не вдасться. Ніхто не планує нести відповідальність за контрафактну та підроблену продукцію.

Звертаємо увагу на особливі прикмети підробок автомобільних сигналізацій

Неякісна поліграфія пакувальної коробки з погано зображеними елементами дизайну, з наявністю орфографічних помилок в тексті опису.

Плата центрального блоку може не містити версію ПО процесора, маркування силових реле. Проводиться заклеювання отвори на силових реле скотчем.Також потрібно враховувати нюанси і при бажанні купити брелок для автосигналізації Starline. Зокрема, на його екрані зображення може помітно відрізнятися в порівнянні з оригіналом.

Зовні датчик удару має принципово інший вид у порівнянні з кустарним методом виробництва чутливого елемента датчика.

У комплектацію підроблених систем можуть входити компоненти, які в оригінальній системі не передбачені. У тому числі можливі варіанти з наявністю датчика температури, світлодіоди, приймально-передавального модуля, кнопки Valet і ін.

Особливу увагу зверніть і на захисні голограми, в якому вони стані.

І головне правило захисту від подібних ризиків помилки та обману – звертайтеся лише до офіційного дистриб'ютора автомобільних сигналізацій СтарЛайн або його партнерів. У цьому випадку можете бути впевнені в покупці оригінальної продукції і наявності необхідних сервісних зобов'язань від виробника.