Як налаштувати швидкий вхід в StarLine 2 iOS

12 лютого 2021

Чи можливо зробити оновлений додаток від СтарЛайн ще зручнішим у користуванні? Цілком реально, особливо, якщо знати деякі нюанси і секрети налаштувань швидкого входу.Завдяки технологічним рішенням, які доступні у новій версії програми, користувач може обрати варіант швидкої авторизації: за відбитком пальця, пін-кодом або через перевірку Face ID.

Налаштовуємо вхід у додаток StarLine 2

На головному екрані натисніть іконку у верхньому лівому кутку.
У меню зайдіть до розділу «Налаштування», серед яких необхідно вибрати пункт «Захист додатку».
Тепер переходимо до налаштувань параметрів аутентифікації. Перш за все, переведіть важіль навпроти опції «Залишатися в додатку» у включений стан – перетягніть зліва направо.

Примітка. Для включення даної опції потрібно введення персонального пароля. Його можна подивитися на картці, яка йде в комплекті з GSM-модулем придбаної охоронної системи.

Після активації у Вас з'явиться можливість обрати бажаний метод авторизації в додатку. Придумайте чотиризначний код, відскануйте відбиток пальця або увімкніть Face ID – як Вам зручніше.
Радимо не залишати додаток без додаткової ідентифікації користувача, тому що це знижує захищеність і не гарантує безпеку Ваших даних.

StarLine Україна продовжує інформувати покупців автосигналізацій про нюанси ефективної та зручної роботи з обладнанням і фірмовим програмним забезпеченням.