Як вибрати охоронний комплекс на мотоцикл

16 березня 2017

Якщо цілком зрозуміло як вибирати автосигналізації StarLine для машин (наявність дистанційного запуску двигуна, аналоговий або цифровий варіант підключення тощо), то в пропозиціях для двоколісного транспорту вже необхідно розібратися.

Насправді все просто – усього є два типи пристроїв:

  • Мотосигналізація StarLine;
  • Мотоімобілайзер StarLine.

Модельний ряд охоронних засобів СтарЛайн для мототранспорту

StarLine V63 – повноцінна мотосигналізація StarLine, яка має у своєму комплекті датчики удару, нахилу й переміщення, сирену та герконовий датчик для додаткового багажника. Все управління відбувається між основним блоком і брелоком з РК дисплеєм. Сам процес управління сигналізацією є звичним для кожного водія та ґрунтується на постановці/знятті з охорони брелоком.

StarLine V66 – мотоімобілайзер StarLine, який так само має в комплекті датчики удару, нахилу й переміщення, сирену та герконовий датчик для додаткового багажника. Але управління відбувається вже іншим чином: сам основний блок виконаний в корпусі, який має захист від пилу й вологи, а замість брелоків йдуть дві мітки. Ось тут найголовніша відмінність – постановка/зняття з охорони відбувається після певної події та статусу мітки (наприклад: натиснули зчеплення, увімкнулося опитування мітки, вона в зоні опитування – зняття з охорони; відкинули підніжку, мітка вийшла із зони опитування – постановка в охорону). Єдиний недолік такого пристрою це те, що немає зворотного зв’язку – якщо Ви не почули сирену, то Ви не зреагували.

StarLine V67 – це комплекс, всередині якого лежить мотоімобілайзер StarLine V66 і маяк StarLine M17. Такий комплект дозволив уникнути нестачі SL V66 через відсутність зворотного зв’язку. Якщо активується тривога в мотоімобілайзері, то маяк Вам в той самий час надішле тривожне SMS. До того ж у Вас ще з’являється можливість контролювати рух транспортного засобу в реальному часі. Важливою перевагою є можливість заблокувати ланцюг (наприклад: заглушити двигун) за допомогою SMS команди.

Так, що ж взяти?

Остаточний вибір залежить тільки від Вас! Звичайно ж, мотосигналізація StarLine V63 дозволяє приєднати до неї маяк SL M17, що дає можливість отримати всі переваги цього поєднання. Тому обирати варто виходячи з того, що Ви хочете носити з собою: брелок для повноцінного зворотного зв’язку або маленьку мітку.

Как защитить мотоцикл от угона? Охранный комплекс на мото транспорт от StarLine