Охоронний комплекс StarLine для американських автомобілів - гнучкі можливості вибору

31 жовтня 2020

Автомобілі з американською «пропискою» стали справжнім трендом останніх років. Вже нікого не здивуєш оригінальними моделями Chrysler, Cadillac, Chevrolet і навіть Tesla, що роз’їжджають українськими дорогами. Але, попри закордонне походження, захищати машини потрібно вже від наших викрадачів і вандалів.
Вибір автовласників не дарма зупиняється на охоронних системах бренду StarLine. Надійні, технологічні автосигналізації StarLine – найкраще, що представлено на ринку автомобільного захисту. Тому одне з найбільш популярних питань, яке щодня чують консультанти СтарЛайн: «Чи підходить сигналізація на автомобіль з США?».

На жаль, машини з американського ринку приїжджають в абсолютно різному стані. Часто попередня картина пошкоджень просто не збігається з реальністю.

Але навіть у випадках, коли технічно машина ідеальна і все, здавалося б, готове до встановлення охоронної системи, власник стикається з головною проблемою – відсутність необхідної прошивки за CAN-шиною.

Що робити власникам авто з Америки?

Шукати кваліфікованого установника й пробувати. Кожен проект побудови охоронного комплексу індивідуальний та створюється з урахуванням конструкційних особливостей автомобіля. На моделі авто популярних виробників, які було імпортовано з США, є непогані шанси встановити прошивку від європейського аналога. Однак завжди залишається ризик незбіжності аналогів, що вплине на роботу певних опцій при підключенні за CAN-LIN шиною.

У будь-якому випадку, в моделях американського виробництва установка й налаштування повинні відбуватися з особливою увагою та педантичністю, оскільки всі подробиці спливають вже при безпосередніх спробах синхронізувати сигналізацію зі штатними системами.

Одна з найбільш гнучких та універсальних – сигналізація StarLine AS96 BT 2CAN+2LIN GSM. На її основі можна побудувати комплексний захист з додатковими опціями для безпеки ключових вузлів транспортного засобу.

Універсальний охоронний комплекс на базі AS96 BT

Модульна сигналізація відрізняється не тільки надійним діалоговим вікном шифрування. Максимально гнучкі можливості підключення – головна перевага моделі AS96 BT 2CAN+2LIN GSM.

  • Розумне управління й авторизація власника за допомогою смартфона, а саме Bluetooth Smart;
  • Повний 3D контроль всіх зовнішніх взаємодій з Вашим автомобілем. Чутливі датчики фіксують найменші удари, зміну кута нахилу або переміщення на евакуаторі;
  • Простий віддалений моніторинг всіх функцій завдяки вбудованому GSM-модулю;
  • Реалізація дистанційного автозапуску та налаштування турботаймера для комфорту водія;
  • Безпечний режим «Super Slave» з двофакторною ідентифікацією через оригінальний брелок-мітку StarLine або смартфон в ролі мітки.

При виборі багатофункціональної охоронної системи у власників американських авто виникає питання: чи вийде на повну використовувати великий функціонал на такій машині? Відповідаємо: практично все, що не реалізовано за CAN-шиною, можна реалізувати за аналогом. І модель AS96 BT впорається з цим завданням краще за будь-яку іншу систему.

Онлайн-моніторинг з GPS-модулем StarLine

GPS-ГЛОНАСС модуль StarLine призначений для встановлення разом з автосигналізаціями 6 покоління, в тому числі, сумісний з AS96 BT 2CAN+2LIN GSM. Додатковий пристрій дозволяє додати опцію GPS-ГЛОНАСС антени для точного й оперативного контролю будь-яких переміщень авто.

Власник буде володіти повною історією поїздок, поточних і пройдених маршрутів, а також визначати місце розташування машини в режимі реального часу з точністю до декількох метрів.

Замок капота StarLine L21 – надійний захист підкапотного простору

Доповнювати якісну сигналізацію слід ефективними інструментами механічного захисту. Універсальний замок капота StarLine L21 підходить для установки на всі моделі авто, не вимагає втручання в штатну конструкцію, стійкий до впливу пилу та вологи.

Робота електромеханічного замка СтарЛайн відбувається в тандемі з встановленою автосигналізацією. Особлива технологія пристрою включає механічний трос екстреного відкриття для доступу до обладнання під капотом в аварійних ситуаціях.

Блокування двигуна з реле StarLine R6

Мікрореле оперативно блокує спроби злочинців викрасти автомобіль у випадку втрати зв’язку з основним блоком сигналізації.

Механізм забезпечений акселерометром, який реагує на зміну місця розташування машини й самостійно вмикає блокування двигуна. Оригінальне цифрове реле StarLine R6 забезпечує інтелектуальне управління замком капота StarLine L21, сиреною, має в комплекті датчик температури двигуна. Реле сумісно з охоронним комплексом AS96 BT і не вимагає додаткових модулів для підключення.

Маяк StarLine M15 – останній шанс на пошук авто

Мініатюрний девайс ховається в кузовній частині та дозволяє відстежити поточну геолокацію транспортного засобу.

Що ще вміє цей мініатюрний «шпигун»:

  • прослуховувати навколишню обстановку завдяки вбудованому мікрофону;
  • інформувати про початок руху за допомогою SMS-повідомлень;
  • визначати місце розташування машини й повідомляти про це власника.

Додайте до цього автоматичний контроль грошового балансу на SIM-картці, стабільну роботу протягом 3 років і приховану установку зі стійкістю до GSM-сканерів. StarLine М15 – це унікальний пристрій з відсиланням координат автомобіля у вигляді цифр, фрагмента мапи або посилання на локацію на обраній мапі.

Розумний комплекс проти викрадення з брендових продуктів StarLine стане справжньою бронею для Вашого автомобіля. Важливо пам’ятати, що для кожної машини з США потрібна персональна побудова охоронного проекту, успіх реалізації якого залежить не тільки від стану машини, але й від досвідчених і професійних рук установника.