Купити автосигнализацію StarLine в Харкові

01 січня 2014

Автомобільна сигналізація сьогодні є обов’язковим атрибутом будь-якого автомобільного транспорту. Складно уявити собі авто без системи, яка перешкоджає викраденню та вандалізму, у сучасному великому місті Харків. Звісно, страхування має покривати усі можливі випадки, однак потурбуватися про збереження вмісту транспортного засобу слід самостійно.

Автосигналізації значно ускладнюють процес викрадення або пограбування автомобіля шляхом привернення уваги оточуючих та своєчасного повідомлення власнику про подію. А от додаткові пристрої та замки дозволяють виконувати блокування двигуна, КПП, а також надійно запирати капот, багажник та двері авто.

У останній час надійними можна вважати лише охоронні системи з діалоговим кодом спілкування та індивідуальним ключем шифрування. Звісно, перевагу частіше віддають системам із GSM модулями та GPS антенами для повноцінного контролю автомобіля на усій території країни. Таким вимогам на ринку автосигналізацій в Україні відповідають усього кілька брендів, однак найпопулярнішими з них вважаються сигналізації StarLine.

Купити автомобільну сигналізацію StarLine у Харкові ви можете в нашому магазині. Широкий вибір актуальних систем, постійне оновлення асортименту та кваліфіковані продавці-консультанти допоможуть Вам із вибором системи відповідно до Вашого автомобіля та необхідного функціоналу.

Для нас важливий гарний результат та максимальний захист Вашого автомобіля від зловмисників, саме тому ми пропонуємо лише системи та охоронні комплекси, які дійсно захищають!

Купити StarLine у Харкові

Автосигналізації StarLine – це наша спеціалізація! Ми слідкуємо за новинками охоронних систем та модулів StarLine і намагаємося надати нашим клієнтам лише надійні та найновіші, актуальні системи. У свою чергу компанія StarLine постійно оновлює ПЗ пристроїв та випускає нові, більш досконалі охоронні комплекси.

Практично усі сучасні напрацювання у галузі охорони автотранспорту пропонуються в цих системах:

  • Кодування сигналу спілкування з пристроями та брелоками (128, 256, 512 біт глибина шифрування сигналу);
  • Підключення та управління авто за CAN та CAN-LIN шиною;
  • Телематичні функції (залежить від конкретної сигналізації StarLine);
  • Датчики нахилу, переміщення та удару з дистанційними налаштуваннями рівнів;
  • «Розумний автозапуск» двигуна;
  • GPS моніторинг (комплектуються не всі автосигналізації StarLine);
  • Мініатюрні радіореле блокування двигуна та інших ланцюгів;
  • PIN-код для авторизації;
  • Bluetooth Smart для авторизації за допомогою телефона.

Це зовсім не повний перелік функцій та технологій, які активно застосовує StarLine.

Ми маємо у наявності та під замовлення додаткові блоки та модулі StarLine: CAN-майстер, GSM-майстер, маяки, замки капота тощо. Завдяки цим пристроям можна значно розширити функціонал системи та отримати повноцінний охоронний комплекс, ядром якого буде сигналізація StarLine.

На сьогодні в нашому магазині Ви можете придбати комплекти автосигналізацій StarLine четвертого, п’ятого та шостого поколінь практично у всіх доступних на ринку варіантах комплектування.

У нашому магазині можна дібрати як охоронні системи із серії StarLine 24V для вантажних автомобілів, так і купити мотосигналізацію із серії StarLine Moto.

Велике різноманіття комплектацій та цін на автосигналізації у нашому магазині дозволяє обрати надійну сигналізацію для кожного автовласника.

Ми здійснюємо БЕЗКОШТОВНУ доставку автосигналізацій Starline по Харкову та всій Україні!