Надійний та розумний StarLine X96!

08 квітня 2016

Світові виробники продовжують підготовку новинок автомобілів із впровадженням штучного інтелекту.

Функціональний комплекс StarLine X96 для захисту автомобіля від викрадення підвищує загальні стандарти безпеки. Охоронна система об’єднує комплекс математичних алгоритмів з основою на інтелектуальній екосистемі, прогресивних рішеннях у питаннях комфортної та розумної безпеки автомобільних поїздок.

Завдяки гнучкій логіці обладнання шостого покоління можлива успішна реалізація будь-яких функцій для захисту власного автомобіля та підтримка бажаної атмосфери комфорту під час кожної поїздки.

Фантастичні можливості для програмування, налаштування захисту та комфорту завдяки прогресивним рішенням StarLine X96!

Актуальні налаштування комфорту та захисту StarLine X96

Завдяки функції «Ввічлива підсвітка» стає зовсім не складно знаходити автомобіль на переповненому вечірньому паркінгу. Система пропонує увімкнення підсвітки салону та габаритів.

Не становить великих труднощів і відкриття багажнику у форматі «Вільні руки». Власник буде ідентифікований за брелоком-міткою або смартфоном.

Передбачене реагування датчиків на рух із можливістю їх встановлення де завгодно – наприклад, під бампером. Достатньо лише провести ногою під бампером для відкриття багажнику.

Прогресивна сигналізація з автозапуском, який вмикається під час наближення власника – з авторизацією за брелоком-міткою або смартфоном.

Якщо на вулиці спекотно, кондиціонер подарує бажану атмосферу комфорту та прохолоди, увімкнувшись одразу після запуску двигуна.

Розумний комплекс здатний піднімати скло у дверях, самостійно складати дзеркала, закривати люк, блокувати двері. Віднині можна просто йти за своїми справами, а з іншими завданнями розумний помічник впорається самостійно.

Бажаєте замінити звичайний замок на зручну кнопку «Старт-стоп»? Авторизований для роботи з розумними охоронно-телематичними комплексами StarLine X96 майстер-установник налаштує найбільш комфортний алгоритм роботи кнопки! Плануєте замість звичайного замка запалювання розмістити кнопку «Старт-стоп»? Авторизований настроювач зможе налаштувати роботу кнопки.

Комфортні можливості смарт-авторизації за міткою або смартфоном

Просто визначтесь із найзручнішим варіантом авторизації – SUPER SLAVE або вільні руки.

Також можлива робота з брелоком СтарЛайн із дисплеєм, мініатюрною персональною міткою або штатним брелоком автомобіля з високими стандартами захисту радіоканалу від спроб зламування будь-якими кодграберами, які на сьогодні існують.

Впевнений прийом та надійний захист з брелоком 868 МГц

Новий брелок сигналізації автомобіля вже на практиці підтвердив ефективність та зручність використання. Робота відбувається на частоті 868 МГц зі збільшеною на 30% дальністю сповіщень, управління, стабільністю прийому сигналу навіть у сучасних умовах радіоперешкод мегаполісу.

Розумний 3D-контроль

Підтримує реєстрацію 3D-контролю з дистанційним налаштуванням реєстрації ударів, спроб піддомкрачування, евакуації автомобіля з контролем загального стилю водіння за рахунок прогресивних математичних алгоритмів.

Завдяки гнучким алгоритмам системи підтримується функціональне налаштування автоматичного увімкнення відеореєстратора під час спрацювання датчика 3D.

Блокування iCAN

Прогресивна система прихованого блокування двигуна iCAN за штатними цифровими шинами автомобіля, зі значним посиленням загального захисту від спроб розбійного захоплення або викрадення.

Незвичний сюрприз для викрадачів – блокування двигуна під час зниження швидкості до певного значення або натискання на педаль гальма.

Розумна телематика

На вибір доступні різноманітні способи для ефективного управління безпекою – за допомогою планшета, комп’ютера або смартфона.

Економія на діагностиці

Оперативно отримуйте інформацію про стан власного автомобіля на смартфон. Розумна система у режимі онлайн здатна автоматично діагностувати інформацію, передаючи код помилки. Розумне обладнання самостійно попередить про необхідність відвідати сервісний центр. Потурбуйтесь про безпеку Вашого авто – надійний охоронний комплекс, захист капоту та інші рішення на сторінках StarLine Україна покликані подарувати ефективні стандарти стійкості до спроб зламування та викрадення.

Інноваційний охоронно-телематичний комплекс нового покоління StarLine X96 – це розумний та надійний захист Вашого автомобіля! StarLine X96 доступний для замовлення авторизованими партнерами з автомобільної безпеки. Встановлення комплексів можуть здійснювати лише авторизовані майстри-установники.