Нова версія Bluetooth-мітки StarLine – баланс надійності та стилю

24 серпня 2020

Головна концепція StarLine – постійний розвиток з увагою до деталей естетики та практичності обладнання. Надійність і зручність міток StarLine віднині доповнюються ще й особливою естетикою виконання. Поступово нові системи StarLine будуть доповнюватися оновленою міткою зі стійкістю до зношування та ергономікою форм.

Ергономіка та стиль для прихильників StarLine

Вивірена геометрія граней забезпечила максимально комфортне тримання мітки у руці. Завдяки ввігнутій кнопці збільшеного розміру управління всім охоронним комплексом стає ще зручнішим.

Кожний доторк віднині супроводжується додатковим ефектом м’якості завдяки матованій шагреневій поверхні. Мітка зберігає первісну естетику навіть за інтенсивної експлуатації без зношування та відбитків пальців на поверхні.




Стабільність та герметичність

У іншому оновлена мітка успадкувала фірмові риси StarLine для точної авторизації власника й управління охоронно-телематичним обладнанням. Стабільність та зручність використання в ударостійкому виконанні з герметичністю завдяки захисним елементам з еластопласту.

Стійкість до екстремальних викликів

Вивірений баланс електронних та пластикових компонентів для стійкості до різкої зміни температур від -40C° до +85C°.

Ідеальні поїздки вимагають уваги до кожної деталі охоронно-телематичного комплексу. Сигналізація на машину StarLine – основа постійного моніторингу стану автомобіля, з гарантією стійкості до цифрового зламування. Віднині – з новим рівнем ергономіки завдяки зміненій концепції фірмової мітки.