Нові ціни на іммобілайзери i95 – приємні сюрпризи від StarLine у вересні

21 вересня 2020

За десятиліття розвитку розвитку компанія StarLine відображає головну концепцію розумної безпеки. Обладнання може бути не лише надійним, але й доступним кожному автомобілісту. Прикладом такого підходу стає й осіннє зниження цін на одну з найпопулярніших позицій у лінійці StarLine – імобілайзери серії i95.

Разом зі StarLine i95 створюється основа розумної безпеки. Достатньо сховати пристрій у найбільш непомітному місці салону, щоб створити невидимий, але стабільний захист. Повноцінна система доступу до двигуна з набором комплексу функцій захисту та сервісу. Встановлення відбувається якнайбільш приховано всередині автомобіля. У результаті забезпечене надійне блокування двигуна у випадках розбійного нападу або спроб викрадення. Електронні мітки дозволяють реалізувати діалоговий обмін кодами з модулями блокування.


Як працює імобілайзер StarLine i95

Під час встановлення імобілайзера на автомобіль – для поїздки власник обов’язково потребуватиме мітки. Після появи мітки у зоні дії модуля блокуванння почнеться автоматичний обмін кодами за встановленим між ними радіозв’язком.


Якщо розпочнуться спроби почати рух без встановленого зв’язку мітки та модуля блокування, двигун не зможе працювати. Активація блокування відбувається лише за руху з двигуном, що функціонує. Не виникає проблем під час реалізації функцій дистанційного та автоматичного запуску двигуна.

StarLine Україна пропонує весь набір обладнання для побудови охоронного комплексу відповідно до завдань власника та специфіки автомобіля. Двосторонні сигналізації, замки капота, GPS-маяки, імобілайзери та власні установчі центри для гарантії максимальної стійкості до спроб цифрового зламування.