Новий рік іде до нас – StarLine Україна вітає і підводить підсумки

30 грудня 2020

Непростий і насичений 2020 рік іде до свого завершення. Настав час підводити підсумки, і команді StarLine Україна дійсно є, про що розповісти.
У 2020 бренд СтарЛайн встановив серйозні стандарти сервісу, підбору та обслуговування. Рік, який багато змінив як у житті, так і в бізнесі більшості людей, позитивно вплинув на більшість процесів у нашій компанії. Окрім оновлених лінійок сигналізацій і проривних технологічних рішень з безключового обходу охоронних систем, ми намагалися стати ближче і зручніше для своїх покупців.

На сайті з'явився розділ «Охоронні комплекси» з оптимальною комплектацією фірмових захисних пристроїв StarLine для повноцінного захисту автомобіля, а також оперативний і комфортний підбір обладнання з індивідуальним підходом. Зв'язатися з нами, дізнатися актуальні новини StarLine Україна тепер можна не тільки на офіційному сайті, а й з наших акаунтів Instagram, Facebook.

Новий рік ми зустрічаємо з величезним натхненням та запасом цікавих ідей. Уже зараз наші клієнти можуть скористатися телеграм-ботом StarLine Bot, установники – оновити додаток StarLine Майстер до версії 3.4, а всі, хто цікавиться продукцією бренду – отримати персональну консультацію з підбору, встановлення, налаштування обладнання. І все це при незмінній надійності і стійкості продукції СтарЛайн перед будь-якими спробами цифрового злому.

Команда StarLine Україна від щирого серця вітає дорогих клієнтів, партнерів, а також усіх автомобілістів України з наступаючим 2021 роком! Нехай будь-які неприємності, складності залишаться в минулому, а новий етап буде максимально стабільним і продуктивним. Бажаємо позитивних емоцій, яскравих вражень і, звичайно, міцного здоров'я! З Новим роком!