Новинка - автосигналізація StarLine E96 BT 2CAN + 2Lin

06 вересня 2017

Поспішаємо порадувати Вас – вийшла бюджетна система з рішенням 2 в 1 (раніше була тільки сигналізація StarLine X96)! Новинка має назву StarLine E96 BT 2CAN + 2LIN.Особливість

Дана автосигналізація StarLine має в своїй комплектації популярний брелок Е-серії (в новому дизайнерському виконанні) і BT-мітку. Іншими словами, Ви тепер можете повноцінно реалізувати функцію комфортного Slave режиму з підпорою штатного радіоканалу через реле (як звичайне 5-ти контактне, так і радіореле блокування двигуна StarLine R6) завдяки наявності мітки в комплектації і повноцінно отримувати сповіщення на брелок про все, що відбувається з автомобілем.

Обмеження

Автосигналізація «хочу все» вже давно була представлена компанією і є топовим рішенням на даний момент - StarLine X96 (чотири різні комплектації), то стояло завдання випустити спрощену систему і відповідно в більш доступному ціновому сегменті.

Авто GSM сигналізація вже є, отже потрібна сигналізація StarLine з міткою і брелоком, але БЕЗ можливості додавати GSM/GPS модулі.

Саме така система і вийшла. СтарЛайн Е96 ВТ побудована на платформі СтарЛайн Х96, але з урізаним функціоналом / комплектацією:

  • Немає GSM модуля; Немає GPS антени;
  • На відміну від X96 система E96 не настільки гнучка в своїх вх/вих (їх не можна перепризначувати);
  • Немає обхідника штатного іммобілайзера в комплекті, тільки iKey;
  • Немає реле StarLine R6 в комплекті;
  • Антена трансивер інтегрована в корпус основного блоку;
  • Немає концевика на капот.

Вийшла шалено цікава система з одним обмеженням – немає управління через телефон, а ось відсутність GPS легко вирішується додаванням маяка StarLine M17.