Амбітні плани на 2024 від Treeum: нова версія застосунку та розробка трекерів

31 січня 2024

Перший і найбільш довгоочікуваний реліз від Treeum у 2024 році. Він включає не тільки доопрацювання роботи застосунку з новим функціоналом, але й анонс повноцінного обладнання – трекерів. Запити на ці пристрої надходили регулярно, і особливо добре перспективи такої новини зрозумілі автовласникам, які вже знайомі з якісним охоронним обладнанням.


Нова версія застосунку: Treeum 1.6.4 вже в маркетах

Основні сили інженерів були спрямовані на створення трекерів та адаптацію застосунку під взаємодію з новим охоронним обладнанням для авто, тому зміни відбулися наступні:

  • поява підтримки автомобільних трекерів Treeum SmartTrack. Управління і налаштування вже можна здійснювати із застосунку Treeum. Всі подробиці далі в новині;
  • поява дати останнього оновлення координат на головному екрані для всіх трекерів;
  • опція індивідуального налаштування push-повідомлень для користувачів платних тарифів;
  • розширені налаштування SIM-карт як підтримка StarLine;
  • усунули ряд помилок в роботі програми для сигналізацій StarLine.

Застосунок Treeum 1.6.4 вже доступний для завантаження на всіх маркетах, тому чекаємо на відгуки про новий функціонал.

Тестування трекерів Treeum SmartTrack: подробиці

Інженери перебралися від розробки застосунку до глобальної роботи: створення охоронного обладнання для транспортних засобів. Стартував Treeum з двома новими моделями трекерів.

  • Treeum SmartTrack V1 (аналог StarLine M17) – сучасний трекер з підтримкою 4G LTE і вбудованим супутниковим модулем високої якості;
  • Treeum SmartTrack A1 (аналог StarLine M15) – легкий і надійний трекер, який можна легко покласти в рюкзак дитині, валізу перед поїздкою, торпеду автомобіля та інше.

Treeum SmartTrack демонструють цікаві технічні характеристики, які можна доповнити вже розробленим інтерфейсом застосунку для управління і налаштувань онлайн. Трекери фіксують всі зміни маршруту в деталях, допомагаючи залишатися в курсі зі своєчасними push-повідомленнями.

Незабаром з'явиться більше інформації про обладнання у нашому блозі. Однак сертифіковані установники вже отримали обладнання для тестування та встановлення.

Стежимо за новинами з командою StarLine Україна

Рік почався з великих новин, можемо тільки представити наступні зміни. Трекери українського виробництва та застосунок Treeum з останнім оновленням вже в роботі, тому тестуйте. А ми готуємося до наступного релізу.