Обхід Audi, Skoda і VW тепер реальність – StarLine захищає і дарує комфорт

03 грудня 2019

З розвитком технологій зростають й очікування автомобілістів від кожної поїздки. Сьогодні за бажання купити автосигналізацію особливу увагу приділяють не лише надійним стандартам захисту, але й комфорту. Правильно реалізована функція автозапуску дозволяє економити час, потурбуватися про двигун і хоча б частково забути про зимові морози.

За усієї важливості технології власники автомобілів на платформі MQB (Audi, Skoda, Volkswagen) були позбавлені такої опції. Вся справа у штатному імобілайзері, який призводив до блокування двигуна під час спроб реалізації автозапуску.Інженери StarLine врахували побажання покупців та установчих центрів, оперативно підготувавши рішення – розумний та швидкий обхід на базі StarLine iKey. Кожна розробка StarLine покликана зробити життя автомобілістів комфортнішим та спокійнішим. Часом для досягнення такого результату доводиться робити революційні кроки, які багатьом здавалися неможливими.

Обход Audi, Skoda и VW

Розумний обхід на основі StarLine iKey відкриває нову епоху у розвитку можливостей захисту та комфорту для власників автомобілів:

  • Audi (A3);
  • Skoda (Kodiaq 2017-19 р., Octavia 2013-19 р., Rapid 1.4 л. 2016-19 р.);
  • VW (Golf 2013-19 р., Tiguan 2017-19 р., Polo 1.4 л 2016-19 р.).

Активація відбувається за допомогою програматора VAG-01 та сервісу CopyKey. Віднині для активації достатньо всього пари хвилин.

Раціональна економія свого часу, щоб виконувати більше проектів та отримувати додатковий дохід.

Коректна турбота про комфорт та тепло власних клієнтів завдяки авторським розробкам інженерів StarLine.

На поточний момент функція реалізована для найбільш поширених бензинових двигунів 1.4TSI. Вже у найближчій перспективі вона буде розширюватися й для авто з оснащенням іншими двигунами.