Оновлення додатку StarLine 2 для iOS та Android

20 липня 2020

StarLine завжди прагне бути на крок попереду – не лише дій викрадачів, а й запитів своїх покупців. Тримати всю ситуацію під контролем легко й наочно – головний принцип НПО «СтарЛайн».

Цьому завданню слугує оновлений додаток StarLine 2 для iOS та Android. Розширений функціонал зі гнучкими налаштуваннями для персонального комфорту та інформування власника.
Зручність для кожного – віднині й для мотофанатів

У налаштуваннях додатку з’явився вибір зображень кузова мотоциклу – 9 кольорів, з реалістичністю відображення байку на дисплеї.

Управління індикаторами за кілька кліків

У версії 2.4 для iOS запропонований повний контроль даних про баланс, рівень палива та робочі температури. Добирайте відповідні значки, керуючи відображенням на головному екрані. У наступній версії ця можливість буде реалізована й у додатку для Android.
Забагато контролю не буває

Нова версія додатку для iOS підтримує таймер для передпускових підігрівачів (Eberspächer, Бінар, Webasto), інтуїтивно зрозумілий зв’язок з технічною підтримкою, заборона зміни паролю без підтвердження контакту та інші локалізації. Пошук інформації та безпека стають ще доступнішими.

Налаштування розмірів віджета

Обирайте найзручніший розмір віджета, простота управління з головного екрану смартфона:

  • Поставлення та зняття з охорони;
  • Дистанційний запуск двигуна.

Віджет дозволяє контролювати дані про поточний баланс SIM-картки, температуру салону, заряд акумулятора.

Однією мовою з власником

StarLine продовжує постійну роботу над розширенням підтримуваних мов додатку. Наочним підтвердженням стає й новий додаток StarLine 2. Легко обирайте відповідну мову, щоб комфортно працювати з обладнанням StarLine.Двосторонні сигналізації, замки капота, GPS маяки з персональним добором обладнання відповідно до кожного завдання. Тримайте ситуацію під контролем разом з криптостійкими алгоритмами StarLine та функціональним додатком – рішення, яким довіряють мільйони автомобілістів.