Порівняння автосигналізацій StarLine. Як вибрати автосигналізацію StarLine

27 травня 2015
Логотип StarLine

У зв’язку з великою кількістю моделей автосигналізацій StarLine, в них не дуже просто розібратися. Тому ми вирішили зробити подібне порівняння, щоб Вам було зручніше обирати, купувати та встановлювати на свій автомобіль саме потрібну автосигналізацію, не переплативши зайвого. .

Зверніть увагу! Ця стаття втратила актуальність у зв'язку з оновленням модельного ряду систем. Оновлену інформацію Ви можете знайти у наступній статті «Як обрати автосигналізацію StarLine? Таблиця порівняння сигналізацій StarLine»: "Як обрати автосигналізацію StarLine? Таблиця порівняння сигналізацій StarLine"

У асортименті нашого магазину також є системи попередніх поколінь, серії A (A61, A91). Однак ми – за встановлення останніх розробок, оскільки саме на старих системах створювались нові, із урахуванням всіх помилок та недопрацювань. У нових системах, враховуючи тенденції ринку автомобілебудівництва, впроваджені останні методи захисту, використовуються кращі матеріали та компоненти.

Розшифровка назви моделі автосигналізації StarLine:

  1. Виробник автосигналізації;
  2. Серія автосигналізації;
  3. Цифра визначає, з автозапуском модель чи без (6 без автозапуска, 9 з автозапуском);
  4. Покоління автосигналізацій (на сьогодні 4 покоління останнє), однак у 2014 році вийшли нові імобілайзери StarLine 5 покоління (i95 та i95 Lux).

Увага! Ця стаття несе інформацію відносно порівняння лише 4-го покоління автосигналізацій StarLine, а також невеликий лікбез щодо розшифровки назв систем StarLine. Для порівняння систем інших поколінь радимо звернутися до наших консультантів за будь-яким номером телефону, вказаним на сайті, або ж у онлайн-чат.

СерияОписание
EПочаткова серія. Сучасні моделі з мініатюрним брелоком без CAN-інтерфейсу, без GSM / GPS (можна модульно доустановити), але за зниженою ціною.
AТака ж, як і E-серія, але з іншим брелоком, вбудованим CAN-модулем і є модель з керуванням через телефон (A94 GSM). (A94 GSM).
BТака ж, як і A-серія, але з іншим брелоком, і з підвищеною завадостійкістю (512 каналів, замість 128).Є серії не тільки з GSM управлінням (B94 GSM), але і з GPS моніторингом (B94 GSM / GPS).
DПерша в світі сигналізація, яка орієнтована на установку і роботу з позашляховиками. Функціонал як у B-серії, але інший брелок, із зображенням позашляховика/кросовера.

Усі сигналізації StarLine зі зворотнім зв’язком ми поділяємо на 2 типи:

  • Без функції автозапуску;
  • З функцією автозапуску.

Довстановити автозапуск на систему без автозапуску НЕМОЖЛИВО. Тому слід одразу визначитися, потрібний Вам автозапуск чи ні. Це не стосується моделі StarLine A63, на певній версії (на брелоку за батарейкою "Ax3") цієї моделі реалізація автозапуску можлива за допомогою модуля автозапуску.

Без автозапуску (системи з цифрою "6" у назві моделі)

СерияEABD
БрелокStarLine E60 брелокStarLine A63 брелокStarLine A64 брелокStarLine B64 брелокStarLine D64 брелок
Перешкодостійкість сигналу128 каналів128 каналів128 каналів512 каналів512 каналів
МодельE60A63A64B64D64
CAN-модульНетНетЕстьЕстьЕсть
Управління з телефонуНетНетНетНетНет
Онлайн-моніторингНетНетНетНетНет
Радіореле R2НетНетНетНетНет
СиренаЕстьНетЕстьЕстьЕсть

З автозапуском (системи з цифрою "9" у назві моделі)

СеріяEABD
БрелокStarLine E90 брелокStarLine A93 брелокStarLine A94 брелокStarLine B94 брелокStarLine D94 брелок
Перешкодостійкість сигналу128 каналів128 каналів128 каналів512 каналів512 каналів
МодельE90E90 GSMA93A93 CAN+LINA94A94 GSMB94B94 GSMB94 GSM/GPSD94 GSMD94 GSM/GPS
CAN-модульНетНетНетЕстьЕстьЕстьЕстьЕстьЕстьЕстьЕсть
Управління з телефонуНетЕстьНетНетНетЕстьНетЕстьЕстьЕстьЕсть
Онлайн-моніторингНетНетНетНетНетНетНетНетЕстьНетЕсть
Радіореле R2НетНетНетНетНетНетНетЕстьЕстьЕстьЕсть
СиренаЕстьЕстьЕстьЕстьЕстьЕстьЕстьЕстьЕстьЕстьЕсть
Обходчик іммобилайзераНетЕстьНетНетНетНетЕстьЕстьЕстьЕстьЕсть

Ще про відмінності

Брелоки

Кожний брелок у StarLine ударостійкий та розроблений з індивідуальним унікальним дизайном. СтарЛайн останнім часом виробляє брелоки без антени – це зручно для носіння в кишені. Брелоки серії E (E60, E90) дуже мініатюрні, внаслідок чого вони стали популярними серед людей.

Дальність роботи сповіщення від сигналізації до брелока – до 2 кілометрів, а управління з брелока сигналізації – 800 метрів. Варто врахувати, що зв’язок між сигналізацією та брелоком може зменшуватися залежно від багатьох факторів: радіочастотних перешкод, погодних умов, місцезнаходження брелока та сигналізації.

Перешкодостійкість сигналу

Системи серій E (E60, E90) та A (A64, A94, A94 GSM) мають 128 каналів прийомо-передачі інформації, а системи серій B (B64, B94, B94 GSM, B94 GSM/GPS) та D (D64, D94 GSM, D94 GSM/GPS) — 512. Сигнал, який передається від сигналізації до брелока, відправляється за випадковим із 128/512 каналів у робочому частотному діапазоні (433.075 - 434.790 МГц). Що більше цих каналів, то краще.

Це легко пояснити на прикладі: на паркінгу біля супермаркету стоїть багато автомобілів, починається грім/гроза і кожний автомобіль починає передавати сигнал тривоги на брелок. У цей момент багато каналів забиті різними сигналізаціями. Підсумок: що більше каналів у сигналізації, то більше шансів у власника відкрити свій автомобіль.

Наявність CAN-модуля

Інтегрований CAN-модуль дозволяє скоротити час встановлення сигналізації у автомобіль. З його допомогою зручно підключати необхідні елементи, чи то управління склопідйомниками, а чи двигуном.

Усі сучасні автомобілі оснащені CAN-шиною, за якою передається управління електронікою автомобіля. Тому, якщо машина нова, то наявність цього модуля рекомендована. У серії Е цього модуля немає, а у A, B та D – є.

Точний перелік автомобілів, а також пристрої, які CAN-модуль дозволяє установнику отримати без пошуку та розрізання дротів, розташовані у цій таблиці. Якщо ж Ви встановлюєте на простий автомобіль, або на той, якому вже більше 5-6 років, то можна легко використовувати серію Е.

GPS-моніторинг

Завдяки цій функції сигналізації Ви зможете відслідковувати на спеціальному безкоштовному сайті (StarLine Online) місцезнаходження власного автомобіля з точністю до кількох метрів.

Що, як у обраній Вами автосигналізації немає вбудованого GPS-модуля? Ви завжди можете довстановити GSM-GPS-маяк.

Управління автомобілем з телефону

Ця функція дуже зручна для організації автозапуску. За її допомогою не потрібно підходити до вікна, щоб завести автомобіль. Все управління відбувається за телефоном. Також плюсом цієї системи є сповіщення на телефон, навіть якщо Ви знаходитесь далеко від автомобіля, за межею радіусу дії брелоку. Ви навіть можете знаходитися в іншому місті та все одно будете дізнаватися про усі тривоги та зможете вжити відповідних заходів.

Комплектування

Сирена. У всіх системах серій A,B,D,E сирена наявна у комплекті, окрім сигналізацій А61 и А63, де її купують окремо.

Обхідник штатного імобілайзера. Для систем з автозапуском необхідний обхідник імобілайзера, наприклад, StarLine BP-03. У системах серій B та D він йде у комплекті, а от у всіх інших його потрібно купувати окремо.

Радіореле R2. Дозволяє здійснити додаткове блокування двигуна. Знайти його досить важко, оскільки реле керується за діалоговим кодом із центральним блоком сигналізації та може бути встановлене майже у будь-якому місці автомобіля. Надається у комплекті з сигналізаціями B та D, оснащеними GSM. За бажання у нас завжди можна докупити його окремо.

Головні функції, властиві автосигналізаціям StarLine

Діалоговий код

Це найдосконаліший метод на сьогодні, який захищений від інтелектуального електронного зламування.

Компанією StarLine гарантований захист від усіх відомих кодграберів. Тому відкрити автомобіль електронним добором коду неможливо.

Гнучкі сервісні канали

Дозволяють налаштувати управління додатковим обладнанням автомобіля. Наприклад, аварійною світловою сигналізацією, відкриттям багажника, складанням дзеркал та підняттям скла у дверях тощо.

Вбудований датчик удару та нахилу

Трьохосьовий 3D-датчик удару та нахилу з дистанційним налаштуванням реєструє піддомкрачування та евакуацію автомобіля.

Спеціально для України

Всі сигналізації StarLine можуть легко працювати у всіх куточках нашої країни, бо у них розширений діапазон температур.

СтарЛайн впевнено функціонує у суворих кліматичних умовах за температури від -50 до +85°C.

Додаткові переваги

  • Турботаймер – у всіх системах є таймер, який дає можливість «охолонути» турбіні автомобіля (якщо вона є);
  • Силові ключі – у випадку короткого замикання сигналізація не дозволить загорітися штатній проводці;
  • Контроль каналу зв’язку – автоматичний контроль та перевірка знаходження брелока у зоні дії автосигналізації;
  • Низьке енергоспоживання – StarLine гарантує збереження достатнього заряду акумулятора до 60 діб у режимі охорони.

Основні відмінності StarLine – таблиця порівнянь систем 2012 та 2010 модельного року

РазличиеБыло у систем 2010 годаИзменилось в системах модельного ряда 2012 года
Контроль каналу зв'язкуВ A61, A91, а так же A62 принудительный контроль канала связи. Это означает, чтобы автовладельцу узнать о состоянии машины, нужно нажать опр. кнопку на брелоке. Тогда он получит ответ, всё ли хорошо у автомобиля.Начиная с систем A92, B62, B92, а так же обязательно всех новых поддерживается уже автоматический контроль канала связи. Использование угонщиками специальных глушилок эфира с целью блокировать радиоканал «автомобиль-брелок» уже становится неактуально, т.к. брелок проверяет состояние сигнализации с периодичностью 3-5-7 минут.
Розмір центрального блокаНевеликийГабаритные размеры блока на порядок меньше. Он стал тоньше, что влияет на более скрытую установку.
МодульністьПоддерживается через связку по проводам от центрального блока к доп. устройству, например к GSM-Messenger или CAN-модулю.Система модульна. За счет этого можно убрать лишнее количество проводов и все необходимое уместить непосредственно в 1 блоке сигнализации. Будь это CAN-модуль, GSM-модуль или же GPS система.
Регулировка датчика удара и крена автомобиляДля регулировки необходимо найти сам датчик в машине и с помощью специальных регуляторов на нём отрегулировать нужный уровень.Удобная регулировка уровня от 1 до 15 с помощью брелока.
Настройки автозапуска
За температуроюВыбір з 4 варіантів: -5°С, -10°С, -18°С, -25°С.Более гибкий вариант. Температура запуска может быть установлена в пределах от - 3°С до - 27°С с шагом 3°С.
Інтервал періодичного запускаЧерез 2, 3, 4 или 24 г.Гибкая настройка через через каждые 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24 часов.
Автоматическая остановка подогрева автомобиля по достижению 50°СНіЄ. Дуже зручно для економії бензину. Раніше можна було виставити тільки по часу - на 10, 20, 30 хвилин або нескінченно.
Зараз ті ж інтервали, але можна запрограмувати так, що якщо автомобіль прогріється до 50 °С, якщо раніше - сигналізація заглушить двигун.