Програмне забезпечення StarLine CAN оновлюється - зміни в версії 5.3

31 серпня 2020

Головна концепція у роботі StarLine – бути на крок попереду актуальних запитів ринку. Такий підхід дозволяє готувати CAN-прошивку для кожної нової моделі автомобіля ще до її офіційної появи на ринку. Завдяки цьому вдається забезпечити повноцінний захист зі StarLine.

З інтеграцією за CAN можливе максимально безпечне й оперативне встановлення StarLine без небезпечних наслідків для стану штатної електроніки.

Прикладом такого підходу є нова Телематика версії 5.3. В тому числі, розширена бібліотека CAN, з розвитком алгоритмів, доданням нових автомобілів з безключовим доступом.

У багатій бібліотеці CAN від StarLine наявне ПЗ для підтримки більш ніж 1.3 тис. автомобілів – від рідкісних варіантів з правим кермом до бестселерів європейського ринку.Особливу увагу приділено ретельному адаптуванню програмного забезпечення до специфіки кожної моделі автомобіля, збираючи весь обсяг актуальних даних для роботи за CAN-шиною. Проводиться ретельна перевірка програмного забезпечення в умовах різноманітних діапазонів. Забезпечене комплексне тестування усіх виправлень.

У результаті виходить суттєво підвищити загальний потенціал у питаннях комфорту та безпеки без фінансових переплат для автомобілістів, які орієнтуються на провідні стандарти захисту з обладнанням StarLine.

Телематика у версії 5.3 доповнена підтримкою 60 автомобілів 2008-2020 років.

Інвестуйте у захист автомобіля надійно разом із криптостійкими автосигналізаціями StarLine, які на практиці підтвердили гарантовану стійкість до спроб цифрового зламування.