І знову перші – революційний обхід для BMW від StarLine!

18 грудня 2020

Розробники СтарЛайн вирішили зробити 2020 рік максимально продуктивним. Зовсім нещодавно всіх приємно здивувала новина про безключовий обхід для французьких автомобілів Citroen і Peugeot. Тепер прийшла черга новорічного подарунка для власників автомобілів BMW.

Бренд StarLine представляє перший у світі безключовий обхід штатного імобілайзера для певних моделей BMW – тепер функцію автозапуску можна реалізувати максимально просто, безпечно і швидко.
Переваги безключового обходу від StarLine

Пробна Beta-версія програми доступна для таких моделей марки BMW:

  • 3 серія (2012-2018);
  • 5 серія (2010-2016);
  • X3 (2011-2017);
  • X5 (2013-2018).

Автовласники тепер можуть цілком відчути переваги безключового обходу штатного іммобілайзера без додаткового ключа-дубліката та втручання в штатну проводку. Список авто, які підтримують цю функцію, буде постійно оновлюватися.

Розумний безключовий обхід iKey усуває відразу кілька основних проблем, пов'язаних з аналоговим дротовим підключенням:

  • Додатковий ключ. Завдяки цифровому обходу не потрібно робити дублікати ключів і ховати їх у салоні авто. Це знижує ризики виявлення ключа-клона і ускладнює спробу викрадення транспортного засобу;
  • Реалізація автозапуску.Зручна та швидка активація автоматичного запуску двигуна для підготовки машини до комфортної поїздки;
  • Простота під’єднання.Розумний обхід iKey спрощує і завдання установників, скорочуючи час і зусилля на обхід імобілайзера в порівнянні з дротовим способом.

Як працює розумний обхід StarLine

Реалізувати обхід в моделях BMW вийде за допомогою спеціального програматора StarLine BMW-01 і сервісу StarLine CopyKey. Додаткове обладнання обійдеться автовласнику за ціною оригінального ключа. Якщо ж в установчому центрі вже є програматор, автомобіліст зможе уникнути зайвих витрат на його придбання. При цьому саме підключення буде більш захищеним і займе всього кілька хвилин у досвідченого майстра-установника.