Розумний контроль зв'язку з сервером StarLine - тримати ситуацію під контролем

19 лютого 2020

Можливості розумних трекерів та охоронно-телематичних комплексів з GSM в лінійці тепер доповнюються розумним контролем зв’язку з сервером.

Ефективні принципи захисту від викрадення автомобіля з «заглушувачем» сигналу

Тепер достатньо скористатися безкоштовною опцією, з оперативним отриманням повідомлень у вигляді повідомлень e-mail або PUSH. Вони будуть направлені власнику для інформування про втрату зв’язку обладнання StarLine з сервером.

Через 5 хвилин після втрати зв’язку сервер StarLine інформуватиме власника про необхідність перевірити захист свого авто.

Такий інтервал часу підібраний спеціально. За результатами досліджень визначено, що саме 5 хвилин достатньо для своєчасного виявлення загрози та вжиття комплексу заходів для захисту, до того ж без переживань про «помилкову тривогу».

Якщо надійде повідомлення про втрату з’єднання, можна надіслати додатковий запит на статус захисту за SMS або завдяки дзвінку на спеціальний номер з інструкції в обладнанні StarLine.

П’ять простих кроків для підключення контролю зв’язку

  • Перехід в «Меню» в кабінеті користувача на starline-online;
  • Відкриття вкладки «Налаштування»;
  • Натискання «Повідомлення по подіям» у центрі екрана;
  • Відкриється список, в якому потрібно обрати відповідний пристрій та натиснути «Налаштування» (у вигляді «шестерні»);
  • Відкривається пункт «Список правил».

З правого боку буде помітно список налаштувань, щоб встановити правило для спрацювання системи інформування. Слід поставити помітки біля відповідних пунктів.

  • Втрата зв’язку з сервером;
  • E-mail або push-канал для отримання повідомлень;
  • Відновлено зв’язок з сервером.

Також нижче буде можливість зазначити графік часу, протягом якого допускається надсилання повідомлень. Наприклад, з 7:00 до 18:00 і лише по буднях.

Збереження заданих налаштувань дозволяє оперативно отримувати інформацію про втрату зв’язку з обладнанням StarLine – тримайте всю ситуацію під своїм контролем.