Розумний обхід для автомобілів на базі MQB (Audi, VW, Skoda) – поширені питання

09 грудня 2019

Концепція StarLine – постійний розвиток з урахуванням вимог ринку, зворотного зв’язку установчих центрів та покупців. Прикладом такого підходу нещодавно стала революційна для власної галузі новина про перший у світовій практиці швидкий та розумний безключовий обхід штатного імобілайзера для автомобілів з основою на платформі MQB.Одразу після публікації новини у багатьох автомобілістів виникли обґрунтовані питання, на які спробували детально відповісти інженери НПО «СтарЛайн».
Поширені запитання про новий безключовий обхід штатного імобілайзера

Чи може процедура призвести до проблем з гарантією на КПП та двигун від виробника автомобіля?

У будь-якому випадку блок не може бути визнаний «чипованим», гарантія виробника буде збережена, бо уся робота заснована на повністю безпечній процедурі. Підключення охоронного комплексу відбувається у режимі «тільки читання». Тому будь-які зміні у ПЗ блоку управління двигуна не вносяться.

Коли можна розраховувати на появу безключового обходу для автомобілів з бензиновими двигунами 2.0TSI та дизельными 2.0TDI?

Для двигунів 2.0TDI очікується вже у 2020 р. Для активації буде використовуватися програматор StarLine VAG-02. Для роботи з 2.0TSI поки що продовжуються дослідження відповідних алгоритмів – питання ймовірно буде вирішене у другій половині наступного року.

Чи буде реалізована «ввічлива посадка», щоб власник міг після автозапуску одразу починати поїздку, не заглушаючи й удруге не запускаючи двигун?

Так, цю функцію буде підтримувати сигналізація з автозапуском для автомобілів з механічною КПП.

Під час дистанційного запуску спрацьовує штатна сигналізація – що робити?

Використовуйте дилерський діагностичний сенсор, щоб відключити штатну сигналізацію та вирішити проблему. Можливостей власне охоронного комплексу СтарЛайн вже у базовій комплектації буде достатньо, щоб реалізувати комплекс захисних функцій автомобіля, враховуючи блокування двигуна, охорону периметра тощо.

Коли можна очікувати цю функцію для усіх охоронних систем StarLine?

Для обладнання шостого покоління з підтримкою безключового обходу – з другої половини листопада 2019 року. Відповідну функцію вже підтримує сигналізація StarLine A93 2CAN+2LIN.

Чи збережеться обхід після оновлення ПЗ штатних блоків?

Функція безключового обходу в такому випадку буде збережена. Планове оновлення ПЗ не призводить до її відключення.

Захищайте автомобіль правильно, з турботою про комфорт у кожній поїздці. Інтернет-магазин StarLine Україна пропонує не лише купити сигналізацію в машину, а й комплексний супровід з інформаційною підтримкою, офіційною гарантією та коректним підключенням у наших установчих центрах Харкова, Дніпра та інших міст України.