Що таке CAN у автосигналізаціях StarLine і навіщо він потрібен

09 березня 2017

Існують два типи встановлення автосигналізацій StarLine на автомобіль.

Перший тип – аналоговий тип підключення.Кожен імпульс від автосигналізації StarLine рухається по власному дроту до виконавчого елемента (наприклад, відкриття або закриття ЦЗ), про стан кожної зони також повідомляється за власним окремим дротом (наприклад, відкриття або закриття дверей). Таким чином для підключення автосигналізації до авто та реалізації необхідного функціоналу (наприклад, автозапуск двигуна або дистанційне відкриття багажника) необхідно зробити від 7 до 20 точок підключень, врізаючись у штатну проводку автомобіля! Весь модельний ряд StarLine має можливість підключення за аналогом.

Другий тип – цифровий тип підключенняУсі сучасні автомобілі обладнані так званою цифровою CAN-шиною. Це, власне, цифрова мережа, у якій постійно відбувається закодоване спілкування між різноманітними блоками авто. CAN-шина існує у вигляді витої пари (дроту), під’єднавшись до якої можна керувати пристроями в автомобілі (наприклад, зачиняти замки та піднімати скло) та зчитувати стан необхідних контрольних зон (наприклад, відчинилися двері або капот).

Автосигналізації StarLine обладнані модулем CAN, який дозволяє як керувати різноманітними пристроями у автомобілі певної марки, так і зчитувати необхідну інформацію без множинних підключень до електропроводки. При цьому суттєво збільшується надійність підключення та мінімізується кількість з’єднань (втручань у штатну проводку), що є особливо актуальним для автомобілів на гарантії від дилера. У якості додаткового функціоналу з’являється можливість: складати дзеркала, дотягувати скло у вікнах, використовувати штатні кнопки на кермі для введення коду.

Крім того для величезної кількості моделей існує можливість реалізувати т. зв. режим SUPER SLAVE, коли поставлення та зняття сигналізації StarLine відбувається за штатним алгоритмом (з «рідного» ключа або безключового доступу) автомобіля, однак обов’язково відбувається авторизація за брелоком-міткою. Перевага цього режиму в тому, що Вам не потрібно діставати нічого зайвого! Брелок просто має знаходитися у зоні опитування після зняття з охорони для авторизації, яка відбувається протягом короткого часу. Більш детально можна ознайомитися у статті – «Slave-режим, або Чого остерігатися?».

А з допомогою максимально розширеної підтримки модулів StarLine 2CAN-2LIN власник авто може отримати приємні бонуси у вигляді iCAN – блокування двигуна та iKey – безключового обхідника штатного імобілайзера для запуску двигуна!

Завдяки роботі інженерів компанії StarLine, перелік підтримуваних автомобілів постійно поповнюється, а сучасне обладнання та оперативність дозволяють випускати підтримку для найновіших моделей у короткі терміни.

Актуальний перелік підтримуваних автомобілів, а також можливі функції, доступні модулю StarLine, Ви можете переглянути тут – CAN StarLine.