Сигналізація 24V для вантажного транспорту: можливості обладнання StarLine

20 вересня 2021

Випадки викрадення комерційного автомобільного транспорту не афішуються у відповідних рейтингах з однієї причини – підрахунком таких подій в Україні ніхто не займається.

Сторонні (неофіційні) джерела орієнтують нас на цифру в 10% від загальної кількості викрадень, яка припадає саме на комерційні цілі. А поодинокі випадки, що потрапляють у новинні стрічки, сприймаються людьми з високою часткою іронії, нарікаючи на необережність і неуважність водія.

 • Викрадення вантажівок і фур – оцінка ситуації в Україні;
 • Варіанти сигналізацій 24V для вантажного транспорту від StarLine;
 • Додатковий захист для вантажу фур.
Викрадення вантажівок і фур – оцінка ситуації в Україні

Відразу визначимо можливі наслідки крадіжки вантажівок, а це мінімум пара мільйонів гривень, що можна порівняти з вартістю транспорту преміум-класу. Тому відкладання питання захисту на невизначений час – дуже необдуманий вчинок.

Особливу популярність серед викрадачів мають:

 • вантажівки: КАМАЗ, MAN, Scania;
 • вантажні причепи: Schmitz Cargobull і Krone.
Зазначений «рейтинг» не рятує власників інших марок від постійних ризиків!

Головною причиною викрадення вантажівок часто стає саме людський фактор, і вина в цьому питанні покладається не на водія. Власники ставляться до можливості викрадення з усією несерйозністю, лише сподіваючись на інтуїцію своїх співробітників і страховку, яка сповна містить в собі «підводні камені».

Низький рівень технічної захищеності вантажного транспорту в сучасному світі все ще залишається звичайними речами, легко піддаючись банальному злому кодграберами й згортками. Запобігти більшості невтішних сценаріїв для співробітників і власників бізнесу допоможе рішення купити якісне охоронне обладнання.

Актуальні пропозиції ринку – сигналізації 24V для вантажного транспорту

Сучасний ринок захисного обладнання для автотранспорту з бортовою напругою 24 V в Україні не передбачає достаток гідних пропозицій. Одним з небагатьох став бренд StarLine, зокрема сигналізація StarLine T94.

Враховуйте, що встановлення систем для транспорту 12 V на вантажівки з 24 V може спровокувати згоряння основного блоку або некоректну роботу низки функцій.

Оптимальна охоронна система для вантажного транспорту – StarLine T94

Сигналізація з автозапуском StarLine T94 спеціально призначена для вантажного типу автомобілів, використовуючи діалоговий код для безпечного зв'язку основного блоку та брелока.
Комплектація враховує такі основні елементи:

 • блок сигналізації (24 V);
 • центральні замки - 2 соленоїди;
 • реле блокування (24 V);
 • 5-контактне реле (3 шт., 15A) і посилене реле (2х15А);
 • сирена (24 V);
 • бездротовий герконовий датчик;
 • силовий модуль запуску;
 • брелок А-серії;
 • інтегральний триосьовий акселерометр (датчик удару й нахилу);
 • датчик температури двигуна тощо.

Плата сигналізації StarLine T94 створена за принципом модульної архітектури, передбачаючи можливість подальшого доопрацювання модулями GSM і/або GPS, щоб реалізувати повноцінний моніторинг транспорту.

Брелок сигналізації T94 адаптований для вантажівок, зображаючи всю необхідну водієві інформацію, і має вбудовану антену. А корпус виконаний з ударопрочного пластику, чим підвищує традиційні терміни експлуатації. Однак присутня можливість додатково убезпечити його від втрати кришки та дрібних пошкоджень, купивши чохол для StarLine А-серії.

Додатковий захист для вантажу фур

Гарантії повної безпеки комерційної діяльності не зможе забезпечити одне, хоч і дуже важливе, рішення купити сигналізацію для вантажівок. Фахівці наполегливо радять вдаватися до додаткового захисту у вигляді пошукових маяків, які легко поміщаються як у вантаж будь-якої форми, так і в приховані місця автомобільного транспорту. Такі пристрої більшу частину часу знаходяться в сплячому режимі, тому виявити їх буде вкрай важко.

Суттєвою підмогою в дорозі стануть і бездротові герконові датчики, які сповіщають водія про відчинення дверей. Встановлення таких пристроїв максимально просте й приховане, а результат приємно дивує, дозволяючи захистити будь-які двері вантажних причепів або, наприклад, лючок бензобака. Один герконовий датчик базово передбачений в сигналізації StarLine T94, але Ви завжди можете дообладнати необхідною кількістю.

Професійний захист вантажного транспорту (24V) – прерогатива лідера

Ефективність роботи охоронного комплексу залежить однаково і від якості самого обладнання, і від коректності його встановлення. У цьому конкретному випадку необхідно також враховувати особливості (розміри) транспорту, що ускладнюють роботу майстрам.

Фахівці інтернет-магазину StarLine допоможуть якісно убезпечити Ваш транспорт від ризиків, передбачаючи всі слабкі місця та особисті побажання власників.