Slave-режим StarLine або чого остерігатися?

23 червня 2016

Налаштування систем StarLine у режимі SLAVE!

Все частіше після монтажу автосигналізації StarLine та ввімкнення безбрелкового режиму SLAVE установники забувають увімкнути у таблиці «Програмування функцій» пункт №11: «Авторизація власника у режимі Slave/з допомогою мітки».

До чого це може призвести?

У випадку, коли не активована функція «Авторизація власника у режимі Slave/з допомогою мітки» – автомобіль залишається зі своїм радіоканалом, який піддається зламуванню. Це дозволяє відкрити автомобіль пристроєм «трансляції штатного радіоканалу ключа/брелока», а система StarLine буде вважати, що зняття з охорони виконали саме Ви за допомогою штатного ключа/брелока.

У ТАКОМУ ВИПАДКУ ПОГРАБУВАННЯ ТА ВИКРАДЕННЯ АВТОМОБІЛЯ МОЖЛИВЕ!

У випадку, коли активована функція «Авторизація власника у режимі Slave/з допомогою мітки» – відбувається діалогове «спілкування» між блоком сигналізації та брелоком StarLine. Під час ретрансляції радіосигналу штатного брелока автомобіля – зловмисник не зможе ним скористатися, бо система StarLine за деякий час (див. картинку) не розпізнає свій оригінальний брелок-мітку StarLine – увімкнеться режим «Паніка» (кричатиме сирена), власник отримає сповіщення про несанкціоноване проникнення у автомобіль та двигун автомобіля буде заблоковано.


Принцип роботы діалогового кода

Приклад, як увімкнути функцію «Авторизація власника у режимі Slave/з допомогою мітки»

Після активації функції «Авторизація власника у режимі Slave/з допомогою мітки» необхідно перевести брелок у режим «мітки».Приклад як увімкнути режим «мітки» на брелоку серії Ах4:

Увійдіть у меню функцій брелоку, оберіть пункт 6 (увімкнення режиму мітки) та кнопкою 3 встановіть варіант: SIA

Для виходу із меню функцій брелоку натисніть і потримайте кнопку 4 (до звукового сигналу).

Віднині основний брелок автосигналізації буде виконувати функції мітки.