StarLine 7 покоління – нові можливості гнучкої логіки

24 квітня 2021

Лінійка сучасних охоронно-телематичних комплексів скоро поповниться новою сигналізацією StarLine A97. StarLine 7 покоління створена на основі ультрасучасного процесору. Її основні відмінності:

  • Розумна цифрова інтеграція 3CAN+4LIN;
  • 60 програм гнучкої логіки.

Ще більш широкі можливості функцій комфорту StarLine 7 покоління дозволять запрограмувати увімкнення фар у темний час доби при наближенні власника, опускання дзеркал під час паркування заднім ходом, що допомагає побачити розмітку, автоматичне увімкнення електроніки та багато іншого.Додатковий комфорт підтримується уже звичними функціями захисту, які гарантують безпечність автомобіля. Перед поїздкою StarLine 7 покоління здійснює авторизацію власника за смартфоном по технології Bluetooth Smart. Зберігається захист від електронного зламування, 3D-контроль за допомогою датчиків удару, нахилу та переміщення, цифрове блокування двигуна по iCAN та авторизація штатними кнопками на кермі.

Залишаються доступними безключовий доступ, автозапуск двигуна та інші можливості попередніх систем. Рекомендовано уточнити у авторизованому установчому центрі, чи реалізуються ці та інші функції на Вашому автомобілі.

Очікується, що автомобільна сигналізація StarLine 7 покоління надійде у продаж до літа. Слідкуйте за анонсами на сайті, щоб не пропустити новинку!