StarLine AS96 v2 – нове покоління проектів авторської захисту

14 грудня 2019

Правильно дібрана та підключена автомобільна сигналізація – основа для побудови надійної системи інформування та моніторингу. Кожний новий проект СтарЛайн базується на ретельному вивченні зворотного зв’язку від майстрів-установників, покупців та статистики правоохоронних органів, щоб звести до мінімуму ризик викрадення.

Новинка підготована для проектів авторського захисту від викрадення, базуючись на роках зворотного зв’язку та побажань. Головну ставку зроблено на баланс нових можливостей безпеки та комфорту.

Платформа підтримує широкий вибір технічних стандартів для гнучких можливостей підключення та налаштування за шинами CAN/LIN. Удвічі зросла кількість налаштувань з гнучким програмуванням, розширились можливості модульної архітектури для інтеграції безлічі додаткового обладнання залежно від необхідних завдань.

Можливості StarLine AS96 v2 будуть доповнені також підтримкою 4G/LTE – технологія знаходиться на стадії тестування.

Прогресивний рівень захисту та комфорту від інженерів StarLine

2CAN+4LIN інтерфейс

Розкриття всіх можливостей надійного захисту та комфорту під час роботи зі складними автомобілями, у яких LIN-шини відповідають за роботу та обхід штатного імобілайзера, управління передпусковим підігрівачем двигуна, відкриття скла у дверях та інші вагомі процеси. Відкривайте величезний потенціал навіть у роботі найбільш примхливих автомобілів для зручності та спокою власників.

Модульна архітектура

Стабільна робота StarLine AS96 v2 з додатковим обладнанням виробника. У тому числі реалізація сучасного рівня комфорту та захисту навіть автомобілів без цифрових шин завдяки модулю аналогових каналів. Усі входи та виходи модуля можуть бути задіяні у якості гнучких каналів.

Наявна можливість реалізації авторських блокувань двигуна завдяки бездротовому підкапотному блоку StarLine R6 та мікрореле StarLine R6 ECO.

60 програм гнучкої логіки

Безліч доступних сценаріїв відповідно до особистих вимог та завдань. Гнучкі можливості налаштування алгоритмів управління штатною електронікою автомобіля та додатковим обладнанням.

Активація відеореєстратора з початком поїздки або під час увімкнення режиму тривоги, зі встановленням блокаторів дверей, звуковим сповіщенням, автомобільних сирен та додатковими можливостями.

Гнучкі можливості для індивідуального проектування систем захисту, с атмосферою комфорту та спокою за кермом. Система StarLine AS96 v2 буде постачатися з додатковим обладнанням для кращого захисту від викрадення та несанкціонованого доступу.

Зовнішній мікрофон

Підключення мікрофону у режимі тривоги дозволяє оперативно інформувати власника про все, що відбувається в салоні.

Вбудований звуковий випромінювач

Миттєве сповіщення про важливі події у питаннях безпеки. Гнучкі можливості налаштування індикації та сповіщення з інформуванням про проблеми авторизації, необхідності заміни елементу живлення у мітці.

Стабільність зв’язку без розривів

Вбудований SIM-чип забезпечує більш надійний зв’язок з автомобілем навіть в умовах екстремальних температур. Завдяки спільній роботі SIM-картки та SIM-чипа підтримується стабільний контроль автомобіля навіть під час проблем із сигналом.

Інерційна навігація

Стабільний захист та моніторинг автомобіля навіть у місцях із ускладненим прийомом GPS+ГЛОНАСС, без проблем у тунелях або підземних паркінгах.

Індивідуальні можливості гнучкої логіки, швидкої цифрової інтеграції та смарт-телематики від СтарЛайн для комфортної роботи майстрів-установників, значно скорочуючи витрати на підключення та налаштування обладнання.

  • Насолоджуйтесь якістю та зручністю роботи завдяки програмуванню за Bluetooth безпосередньо зі смартфона;
  • Реалізуйте весь потенціал захисту та комфорту для автомобілістів з дистанційним налаштуванням охоронного комплексу на офіційному сайті;
  • Комфортні умови роботи з підтримкою до 24 універсальних каналів підключення обладнання до автомобіля;
  • Підтримка комфортного, швидкого безключового обходу штатних імобілайзерів за StarLine iKey для більш ніж 400 моделей сучасних авто.

СтарЛайн Україна пропонує купити сигналізацію з автозапуском та іншими функціями комфорту відповідно до індивідуальних вимог та бюджету кожного автомобіліста. Актуальне обладнання у наявності, офіційна гарантія, консультації та можливість підключення у наших установчих центрах Харкова, Дніпра та інших міст України з урахуванням визначених завдань та специфіки автомобіля.