StarLine i95 LUX: Новинка-рекордсмен!

23 квітня 2015

У межах підготовки 5-го покоління імобілайзерів розробники дійсно змогли втілити найсміливіші ідеї. У тому числі вдалося успадкувати весь комплекс переваг для роботи сучасних імобілайзерів, які були гармонійно доповнені комплексом інноваційних властивостей.

За результатами проведених опитувань підтверджені важливі переваги рішення купити імобілайзер автомобільний.

Простота та швидкість налаштування

Ігор з Харкова – новий імобілайзер у налаштуванні на комп’ютері дуже простий, уся робота інтуїтивно зрозуміла. Головна перевага – можливість виконання дистанційного налаштування за радіоканалом. Можу підтвердити важливі переваги штатних установок.

Підключив пристрій – і він після цього одразу працює належним чином. Насправді це значно спрощує загальну роботу майстрів. У результаті з’являються можливості для гнучкого, авторського налаштування».

Захист від можливих спроб викрадення

Володимир із Дніпра – Можливе встановлення герметичного імобілайзера у найбільш прихованих місцях моторного відсіку. У результаті можна абсолютно не турбуватися про стабільність авторизації за міткою.

Бездротове блокування відбувається після руху. Не кожен зловмисник знає про можливе розміщення цього таємного елементу нестандартного захисту авто від викрадення.

Важливою перевагою стає можливість управління замком капота без додаткових блоків та реле. При цьому для силового ключа передбачений ефективний захист від можливих перевантажень та замикання.

Не турбуватися про силове викрадення

Олександр із Києва – якщо викрадач виштовхне власника із салону, в такому разі буде відбуватися блокування двигуна, якщо автомобіль поїде. Блокування буде спрацьовувати, коли зловмисник натисне на педаль гальма. У результаті ми отримуємо ефективний захист автомобіля від такої агресії та спроб викрадення.

Підтримка формату «Вільні руки»

Андрій із Одеси – насправді дуже зручний режим роботи, коли центральний замок сам відкривається, якщо наближується власник.

При розміщенні та підключенні спеціального датчика ми отримуємо зручну можливість налаштування спрацьовування замка, коли торкаємося ручки дверей. І при цьому споживання току в такому випадку мінімальне, що є особливо важливим у роботі сучасних автомобілів.

Вологозахищена мітка

Сергій із Запоріжжя – деякі власники розповідали, що випадково випрали брюки разом із міткою в кишені. Але проблем згодом не помітили взагалі. Насправді мітка ефективно витримує занурення у воду на глибину до 10 м., що було перевірено на практиці.

Плануєте дібрати відповідний елемент захисту, купити замок капота на автомобіль, сигналізацію або інші елементи комплексного захисту – спеціалісти інтернет-магазину StarLine Україна вже готові відповісти на питання, що виникли із підбором обладнання відповідно до специфіки конкретної моделі.