StarLine Майстер 3.4 – у новий рік з оновленим додатком!

30 січня 2021

Незважаючи на насичений подіями рік і святковий графік, розробники НВО «СтарЛайн» продовжують тішити виходом новинок. Цього разу вся увага була сконцентрована на якісному оновленні для додатка StarLine Майстер.

Чим порадує версія StarLine Майстер 3.4?

По-перше, підтримкою 5 найбільш затребуваних ОС: Windows, macOS, Linux, Android і iOS. А також цілим переліком покращених опцій, які відкривають перед установниками нові можливості під час установлення та налаштування охоронних систем СтарЛайн.Додаток StarLine Майстер 3.4:

Швидкий

Тепер режим швидких налаштувань для сигналізацій 6 покоління винесений в окрему вкладку. Активізувати його можна одним натисканням з будь-якого зручного пристрою: мобільного телефону або ПК. Робота в даному режимі використовується для простої і швидкої установки. При цьому спрощений режим не скасовує авторського підходу: всі додаткові опції доступні в розширених налаштуваннях.

Універсальний

Завдяки оновленню власники популярних моделей Huawei і Honor можуть сміливо завантажувати адаптований додаток на свій смартфон і користуватися всім функціоналом, необхідним професійному установнику систем СтарЛайн. Програма доступна для скачування в Huawei AppGallery.

Простий

Під час налаштування автомобільних сигналізацій StarLine 6 покоління процес керування CAN-інтерфейсами став більш простим і зрозумілим. Тепер майстру за необхідності доступне моментальне відключення інтерфейсів CAN, а також більш точна CAN-схема.

Функціональний

Уся інформація оперативно з'явиться у Вашому смартфоні завдяки поліпшеній синхронізації StarLine Майстер 3.4 з основним веб-сервісом СтарЛайн. Перевіряйте статуси, підключайте функції по CAN і оновлюйте програму одразу в мобільному додатку!

Гнучкий

І, нарешті, розширений функціонал за Вашими численними запитами. У додатку StarLine Майстер, встановленому на ОС Андроїд, з'явилася опція прямого підключення телефону до пристроїв СтарЛайн через USB OTG. Також після оновлення у налаштуваннях відображаються їхні порядкові номери, а налаштування гнучких каналів за допомогою USB OTG доступне для автосигналізацій StarLine, починаючи з 3 покоління.

Але це ще не все! Розробники СтарЛайн додали велику кількість нововведень і додаткових розширень для установників:

  • Користувачі смартфонів з ОС Android, iOS можуть передати свої параметри, редагування та інші файли через електронний e-mail або зручний месенджер;
  • На 4 платформах Windows 10, macOS, Android, iOS тепер можна побачити, наскільки потужний сигнал пристрою при підключенні по Bluetooth-каналу;
  • Індикацію налаштувань після внесення змін одразу видно на вкладках;
  • У веб-версіях Windows, macOS, Linux з'явилася прокрутка вкладок з налаштуваннями;
  • У новій версії з'явилася підтримка охоронної системи StarLine A93 v2.

StarLine Майстер – головний інструмент кожного майстра-установника для грамотного підключення та керування брендовими охоронно-телематичними системами StarLine.

Слідкуйте за нашими подальшими оновленнями – у новому році Вас чекає ще більше цікавих і технологічних рішень!