StarLine сервісний режим: принцип роботи, можливості та особливості функціонала

17 грудня 2021

Загалом, призначення сервісного режиму СтарЛайн можна звести до безпечної передачі транспортного засобу співробітникам станції технічного обслуговування або автомийки. А зумовлена ця заява головною перевагою розглянутого режиму – відсутністю необхідності у наданні власниками брелока, мітки або інших інструментів авторизації, зокрема вторинної авторизації, стороннім людям.

Принцип роботи сервісного режиму СтарЛайн

Активуючи на сигналізації СтарЛайн сервісний режим, відбувається імітація її повної відсутності. Отже, система не здатна впливати на автомобіль: здійснювати блокування, керувати центральними замками (зберігається тільки можливість відмикання/замикання, без ставлення/зняття з охорони), а також вимикаються датчики удару, нахилу, переміщення.

StarLine сервісний режим

Паралельно в сервісному режимі StarLine сигналізація забороняє прописування брелока або мітки, запобігаючи ймовірності підготовленого викрадення. Остання процедура передбачає наступну ситуацію:

  • співробітники СТО прошивають ключ в машину та додаткову мітку/брелок;
  • у транспорті встановлюється маяк;
  • власник забирає свій автомобіль;
  • вночі відбуваються пошуки маяка й повноцінне викрадення транспортного засобу.

Варто зауважити, що представлений алгоритм спочатку досить ускладнений в сигналізаціях 6 і 7 поколінь, чиї власники сповіщаються СМС-повідомленням про перехід сигналізації в режим програмування. Відповідно, навіть при вимкненому сервісному режимі СтарЛайн Ви дізнаєтеся про неправомірні дії співробітників СТО.

Крім того, заборонені будь-які маніпуляції з налаштуваннями, аж до заборони роботи з параметрами, якщо був активований на сигналізації СтарЛайн сервісний режим. І протягом його роботи система продовжує сканувати автомобіль, наприклад, відчинення/зачинення дверей і капота зображується в мобільному додатку (брелок в цей момент, найімовірніше, буде знаходитися значно далі).

Зверніть увагу, сервісний режим втрачає свою актуальність при передачі авто на СТО для коригування або доопрацювання самої сигналізації.

Керування сервісним режимом StarLine

Як перевести сигналізацію в сервісний режим?

StarLine сервісний режим

Безпосередньо процес переведення сигналізації в сервісний режим здійснюється будь-яким доступним способом:

  • брелок (див. інструкцію);
  • мобільний додаток (кнопка в розділі «Всі команди»);
  • СМС-команда або дзвінок (див. статтю «Команди сигналізацій СтарЛайн»);
  • мітка (тривале натискання кнопки, див. інструкцію).

Однак, сервісний режим на сигналізації можна активувати тільки при повному знятті з режиму охорони:

  • якщо у Вас передбачений Slave-режим – необхідно відчинити машину з розпізнаванням елемента авторизації;
  • якщо у Вас запрограмована вторинна авторизація – сервісний режим доступний тільки після проходження валідації.

Отже, транспортний засіб до цієї процедури варто підготувати заздалегідь. Наприклад, деякі автомобілісти займаються переведенням сигналізації в сервісний режим дорогою на мийку/СТО.

Як вивести сигналізацію з сервісного режиму?

Аналогічним чином відбувається і зворотний процес. Ба більше, не має значення, чим Ви активували на сигналізації СтарЛайн сервісний режим, вимкнення як і раніше доступно будь-яким із згаданих інструментів.

Додаткові можливості сервісу StarLine

Якщо Ви переймаєтеся, що будете забувати про вимкнення сервісного режиму, можна запрограмувати цю процедуру за гнучкою логікою, звернувшись до установника. Наприклад, сигналізація автоматично буде виходити з сервісного режиму з набором швидкості/по пройденій відстані.

Однак, варто враховувати, що якщо працівник скористається Вашим транспортним засобом, то сигналізація автоматично перейде у звичайний формат роботи. Тому фахівці рекомендують або самостійно вимикати на сигналізації сервісний режим, або запрограмувати нагадування за допомогою гнучкої логіки: при досягненні швидкості 50 км/год (дозволений швидкісний режим в місті) і наявності мітки (гарантія перебування в салоні саме власника) надсилається повідомлення на телефон, що сервісний режим увімкнений.

Професійний рівень захисту транспорту від StarLine

Сервісний режим Старлайн – можливість додатково убезпечити себе від ризиків викрадення, наприклад, при будь-якому плановому й позаплановому відвідуванні СТО, особливо у випадку з новими місцями.

Переконатися в ефективності, розібратися в функціоналі та коректно підібрати сигналізацію для авто – прерогатива досвідчених фахівців інтернет-магазину StarLine.