Сучасна безбрелокова сигналізація від компанії StarLine – віднині для байкерів та мотоциклістів

29 лютого 2016

Новинка Мото V66 вже з нами!

Мотосигналізація StarLine V66 оснащена новітнім імобілайзером 6-го покоління з удосконаленою системою авторизації власника мототранспортного засобу та з інтелектуально-кодовим захистом від перехоплення радіозв’язку.

Зручність керування

Модель V66 дозволяє ставити/знімати з охорони свій байк кількома зручними способами:

  • Безбрелоковий slave-режим (натисканням на гальмо або зчеплення (програмується) у межах видимості комплектної мітки);
  • Односторонній брелоковий режим (натисканням кнопки на, власне, мітці);
  • Телематичний режим (із власного смартфона, який підтримує нову енергозберігаючу бездротову технологію Bluetooth Smart. Bluetooth LE).

Головні переваги новітньої моделі СтарЛайн V66

Стійкий зв’язок між блоком сигналізації та комплектною міткою забезпечує розширений радіоканал (із частотами, які активно змінюються), що є важливим у великих мегаполісах з підвищеними зонами радіоперешкод. Розпізнавання комплектної мітки «свій-чужий» відбувається автоматично.

До 100 днів під охороною без підзаряджання забезпечує мотоімобілайзер V66, який працює економічно завдяки прогресивному енергозберігаючому радіозв’язку Bluetooth Smart та програмному удосконаленню.

Існують відносно легкі моделі мопедів, мотоциклів, які можна без ускладнень викрасти, просто завантаживши у фургон. В цьому разі дуже актуальною є наявність трьохосьового датчика нахилу, який здатен запам’ятовувати положення припаркованого мотоциклу під час поставлення під охорону. Звукова та світлова сигналізація на мотоцикл увімкнеться за найменшої зміни положення Вашого байку. Також модель В66 оснащена двозонним датчиком удару з можливістю вимкнення зон спрацювання датчика на слабку вібрацію у разі паркування байку поблизу трамвайних шляхів. Про збереження речей, які знаходяться у багажному відсіку, можна не турбуватися, оскільки контролюється герконовим датчиком.

Малі габарити корпусу блоку сигналізації отримають позитивну оцінку від всіх установників, бо можливості прихованого та незвичайного встановлення значно розширюються. Інженери СтарЛайн потурбувалися й про герметизацію основного блоку, що дуже актуально для мототранспортного засобу, який використовується за умов підвищеної вологості.