Універсальні замки капота StarLine L21 та LD12 вже в Україні!

11 березня 2020

Створення основи для комплексного захисту, об’єднавши криптостійкі алгоритми та уважну, цілодобову підтримку – основні принципи у роботі StarLine.

Надійна двостороння сигналізація, GPS-маяки, замки капота, рішення для зручності покупців та установників. За десятиріччя розвитку бренду вдалося врахувати специфіку різноманітних моделей автомобілів, вимоги та уподобання власників.

Новим етапом розвитку напрямку електромеханічного захисту стала презентація універсальних фірмових замків капота.

Замок капота StarLine L21 – універсальність та практичність рішень

Новий стандарт для зручності монтажу, додаткової стійкості від спроб несанкціонованого зламування. Комплексна турбота про захист штатного обладнання автомобіля та елементів охоронного комплексу. Універсальний механізм для простого підключення дозволяє доповнити склад охоронно-телематичного комплексу або імобілайзеру StarLine. Однак конструкція робить можливою спільну роботу з рішеннями інших брендів.

  • Значний робочий ресурс захищеної від вологи конструкції;
  • Стійкість до екстремальних погодних умов;
  • Відкриття капота можливе навіть при розрядженому акумуляторі.

Замок капота StarLine L21

Електромеханічний замок капота StarLine LD12 – якість та зручність роботи

Спільний проект «СтарЛайн» та інженерів «Мерітек». Головна мета – забезпечити зручність, універсальність монтажу без свердління капота. Універсальне підключення для захисту будь-якого автомобіля зі встановленням «у розрив» штатного тросу замку. Стабільність та ефективність роботи з охоронними комплексами та імобілайзерами StarLine. Підтримується спільна робота з обладнанням інших брендів.

  • Стабільність, міцність конструкції. Герметичне виконання з управлінням електроприводом;
  • Надійність у екстремальних температурах, незважаючи на коливання температур та атмосферні фактори;
  • Антикорозійне виконання – з надійними матеріалами, які підтвердили міцність та стійкість до механічних пошкоджень;
  • Зручність та універсальність роботи. Можливість роботи з будь-якими автомобілями без доопрацювань та свердління капота.

StarLine Україна продовжує стабільно розширювати лінійку фірмових рішень для зручності та ефективності захисту. Не лише допомагаємо купити сигналізацію з автозапуском, маяк або електромеханічні засоби захисту, а й плануємо охоронний комплекс відповідно до специфіки кожного автомобіля, рекомендуємо сертифіковані центри встановлення та ексклюзивні умови на встановлення StarLine у різних містах України.