Увага: виявлена підробка StarLine A91 Dialog в Україні

16 вересня 2014

У межах боротьби з підробками 12.09.14 нам до рук потрапив цікавий екземпляр контрафактної сигналізації StarLine A91 Dialog. Звісно, жодного «діалогу» у ній навіть поруч не було, однак всьому своя черга. Почнемо із зовнішніх відмінностей.

Перше, що має одразу викликати підозру: велика знижка на сигналізацію. Зокрема цей «екземпляр» був придбаний нами з різницею більш ніж у 200 грн від вартості на сайті. При чому, якщо поторгуватися, знижували ще.

Фото 1. Оригінальне пакування StarLine A91 Dialog (справа) та підробка (зліва)

Друге: пакування старого зразку синього кольору, яке вже давно не застосовується виробником. Усе, що зараз Ви зустрінете у коробці синього кольору на українському ринку – точно підробка. У коробку ледве вкладається її вміст, її «розпирає» (фото 2).

Фото 2. Коробка заледве вміщає підробку – внутрішня висічка картону зроблена неправильно.

Відкриваємо, дивимось. Третє, що слід відзначити: відсутня належна покупцю сирена, яку StarLine на честь 25-річчя компанії почав дарувати до моделі A91 Dialog. Імовірніше за все тому, що банально не вистачило простору у коробці. Хоча у виробника, як бачите, все вмістилося (фото 3).

Фото 3. «Внутрішній світ» оригінальної StarLine A91 Dialog (зверху) та підробки (знизу)

Поліграфія жахливої якості, у схемах та інструкціях бліді фарби, місцями символи подвоюються. За якимось незрозумілими критеріями дроти лівого сектору коробки зібрані у групи та запаковані у поліетиленові пакетики, чого в оригіналі ніколи не було – це створює ускладнення як для спеціалістів із монтажу, так і для покупців, які контролюють комплектність. Якість основного та силового кабелів не витримують критики, хоча, шановні покупці, саме вони відповідатимуть за життєво важливі «артерії» Вашого автомобіля та працездатність сигналізації!

Звісно, ми також не можемо оминути увагою брелок підробки, за зовнішнім виглядом якого уважний покупець, із допомогою наших підказок, зможе легко визначити контрафакт (фото 4).

Фото 4. Оригінальний брелок (справа) та брелок, який ніколи не запрацює за алгоритмом діалогового кодування (зліва)

Як видно зі змісту фото, кнопки оригінального брелока розміщені врівень із корпусом, у підробки – помітно випирають. Піктограмки на брелоку під машинкою темніші, ніж у оригіналу, та одразу кидаються в очі сліпучим бірюзовим відтінком. На зворотному боці брелока штрихкод отримав виконання, яке не поступається у відразливості вже згаданій поліграфії. Кінцеві цифри штрих-коду ніби хтось спробував навмисне затерти, а можливо й навпаки – поспіхом додрукувати на місці. У лівому нижньому куті помітно, що вони стоять осібно від іншої нумерації. З цього можна зробити висновок, що клонів з таким штрихкодом може бути наштамповано ще безліч. Корпус брелока підробки має трохи темніший колір, хоча, варто зауважити, зовні виглядає досить добротно. Однак усі наші спроби закрити відсік батарейки оригінального брелока кришечкою підробки виявились марними. Таким чином, якщо раптом Ви станете нещасним власником такого ось брелока, то повністю очевидно, що й запчастини до нього Вам доведеться шукати у місці виробництва цієї моделі – десь на Далекому Сході…

І останнє. Обов’язково вимагайте заповнення оригінального гарантійного талону у продавця! Пам’ятайте, що незаповнений гарантійний талон може стати прикрою причиною відмови Вам сервісним центром у обслуговуванні охоронної системи (фото 5).

Фото 5. Оригінальний (зверху) та неоригінальний гарантійний талони. Штрихкод підробки складається з трьох частин.

У нашому випадку, щоб не сполохати продавця, ми не акцентували його увагу на цій, безумовно, дуже важливій складовій покупки. Горе-постачальник поспішив зникнути, щойно отримав належні грошові одиниці та, швидше за все, такого продавця Ви більше ніколи не побачите. От тільки його та всю партію контрафактної продукції, яку він реалізовує, чекає зустріч із правоохоронними органами.

Шановні покупці! Ми навмисне не згадуємо у цьому розділі «розтин» - усі технічні нюанси будуть відомі після ретельного обстеження екземпляру інженерами. Мета цієї статті – навчити Вас за зовнішніми визначними ознаками виявляти підробки та не ставати жертвами зловмисників.

Ви все ще хочете, щоб «це» за «трохи дешевше» захищало Ваш автомобіль? Ви шукаєте економію, не хочете переплачувати за доставку поштовою службою оригінальної продукції від офіційного представника? Запевняємо, шукати її (економію) потрібно не там. Усі Ваші рекламації з обслуговування після продажу або з приводу того, що Вас «зламали», залишаться, на жаль, без уваги. Бо за підробку ніхто не несе відповідальності, а Ви залишитесь наодинці з проблемами. Купуйте лише офіційно ввезені охоронні системи у представника в Україні та отримуйте повний спектр послуг та сервісної підтримки!

Просимо проінформувати нас будь-яким доступним способом про виявлення контрафактної продукції у Вашому місті. Анонімність гарантуємо!

Та нагадуємо – оригінальна автомобільна сигналізація може бути придбана лише у офіційного дилера, який підтвердив якість своєї продукції та підтримку покупців.