Весняне оновлення модельного ряду StarLine

25 квітня 2019

Весняне оновлення лінійки StarLine – якість стає доступнішою

Спеціалісти СтарЛайн продовжують прислухатися до побажань своїх покупців. Тому чергове оновлення не змусило на себе чекати.

Інтернет-магазин StarLine Україна вже отримав на власні склади перспективні новинки від виробника.

Автомобільна сигналізація StarLine A93 2CAN+2LIN ECO

Представник бюджетного сегменту обладнання з набором необхідних рішень для охорони та моніторингу. Новинка успадкувала всі переваги стандартної серії A93, однак стала доступнішою завдяки відмові від додаткового брелока у комплекті.

Ударостійкий брелок, модуль цифрової шини даних 2CAN+2LIN, контроль каналу зв’язку та код управління, який неможливо відсканувати, забезпечують вигідний баланс надійності, зручності та ціни.

Автосигналізація StarLine A63 2CAN+2LIN ECO

Підтримує усі можливості моделі A93 2CAN+2LIN ECO, однак без вбудованого автозапуску. За необхідності він може бути під’єднаний у майбутньому у якості опції завдяки модульному формату охоронного комплексу.

Автосигналізація StarLine S66 BT GSM MINI

Перспективна система 6-го покоління у середньому ціновому діапазоні – вибір для сучасного мобільного ритму життя. Система ідеально підходить для людей, які не хочуть перевантажувати себе брелоками та мітками, переплачуючи за їх купівлю. Виробник підготував надійну систему охорони з Bluetooth-управлінням за смартфоном.

Нова модифікація успадкувала усі улюблені на ринку переваги шостого покоління охоронних систем СтарЛайн – стабільна робота у екстремальних температурах, оточенні радіохвиль, із запатентованими технологіями енергоекономічності, стійкості до зламування кодграберами та, звісно, гнучка логіка.

Насолоджуйтесь весняним позитивом та чудовим настроєм без зайвих ризиків та хвилювань. Доручіть захист Вашого авто провідним системам безпеки у каталогі надійного виробника, а зробити правильний вибір необхідного обладнання та купити сигналізацію StarLine Ви можете, звернувшись до наших консультантів.