Виносна зовнішня антена для автосигналізацій StarLine A66 і StarLine A96

24 жовтня 2017

Компанія StarLine піклується про своїх клієнтів і при появі будь-яких нарікань на малу відстань прийому брелока в StarLine A66 і StarLine A96 (і во всіх інших комплектаціях, за винятком міточних) були проведені додаткові тестування. В результаті було виявлено, що дійсно при деяких установках на певних марках авто виявляється менша дальність роботи сигналу, ніж заявлена в технічних характеристиках.

Ситуація пов'язана з екрануванням сигналу при замкнутому монтажі, коли основний блок розташовується таким чином, що антена, яка знаходиться відразу ж на платі автосигналізації, розташована поблизу металевої перегородки моторного відсіку.
Надалі усі системи СтарЛайн А66 і СтарЛайн А96 будуть доступні здвома антенами в комплекті. На даний момент, якщо у Вас виявлена подібна проблема, можете придбати окремо зовнішню антену і винести її на лобове скло або просто вгору торпеди, де немає перешкод.

Зверніть увагу на те, що виносна антена для GSM сигналізації встановлюється у той же роз'єм, що основна, а отже у Вас на вибір одна з двох антен, яку можна встановити.