Автосигналізація на Hyundai Tucson 2021 року – проект захисту від фахівців StarLine

10 вересня 2021

Транспорт з внутрішнім стрижнем – Hyundai Tucson – голосно заявив про четверте покоління кросоверів, яке зазнало кардинальних змін: радикальність дизайнів, незворушність швидкісних діапазонів, передбачуваність динаміки, чуйність і розторопність рухів. Залишилося лише одне нагадування про попередників – схильність до злому та викрадення.

Однак навіть обізнаність про наявність цієї проблеми не здатна пересилити загальні враження, які роками створювала команда професіоналів. Крім того, уникнути небезпеки дозволить один якісний охоронний комплекс.

 • Зламування Hyundai Tucson – актуальна ситуація в Україні
 • Рекомендовані сигналізації StarLine на Hyundai Tucson
 • Нюанси монтажу та доступність функціоналу охоронних систем
 • Додатковий захист від викрадення Hyundai Tucson - обладнання StarLine
Зламування Hyundai Tucson – актуальна ситуація в Україні

Порівняно нещодавня поява автомобіля на ринку й відсутність попиту на американські комплектації – головні переваги власників Hyundai Tucson 2021 року, які зумовлюють низьку ймовірність викрадення.

Однак не варто недооцінювати швидкість розвитку чорного ринку, адже незабаром доля попередників може спіткати саме Хюндай Тюксон, до чого варто заздалегідь підготуватися.

Наразі основну загрозу для власників становить зламування авто з метою крадіжки особистих речей, що були залишені в салоні. Тому фахівці наполегливо радять остерігатися хаотичних паркінгів.

Рекомендовані сигналізації на Hyundai Tucson – пропозиції StarLine

Всебічна універсальність автомобіля, про яку наполегливо й виправдано заявляє виробник, торкнулася і питання вибору сигналізації. Втім, фахівці обрали кілька оптимальних охоронних систем.

Рекомендації є актуальними для всіх комплектацій цієї моделі, а також для Hyundai Tucson 2016-2021 рр.


Міткові сигналізації для Hyundai Tucson

Використання смартфона для зворотного зв’язку – лише мала частка того, що хочеться отримати від автомобіля такого рівня. Отже, пропонуємо розглянути сигналізації StarLine з GSM.

Можливості доопрацювання сигналізації на Hyundai Tucson

 • Комплект управління брелоком доставляється в усі перераховані системи, пропонуючи власникам використовувати традиційний спосіб керування. Однак враховуйте високу стійкість і дальність дії базового GSM;
 • Автозапуск на Hyundai Tucson штатно вбудований в сигналізації StarLine S96, а в системі StarLine S66 цей модуль встановлюється окремо;
 • GPS передбачений тільки в одній системі – StarLine S96 V2 BT 2CAN+4LIN GSM-GPS, проте допускається до монтажу в інші дві сигналізації;
 • Виносним мікрофоном можна обладнати кожну запропоновану систему StarLine, щоб за необхідності прослуховувати салон.

Альтернативні охоронні системи для Hyundai Tucson

Власник сучасного автомобіля, який воліє обмежитися базовим функціоналом – рідкісний випадок на практиці фахівців. Але зустрічаються винятки, які можуть бути пов’язані як з корпоративним використанням транспорту, так і принциповими уподобаннями водія.
Базові сигналізації на Hyundai Tucson:

Третє покоління систем StarLine відрізняється модульною архітектурою, що передбачає можливість подальших доробок. Однак ці сигналізації виключають реалізацію гнучкої логіки, а також низки додаткового функціонала сервісу й комфорту.

Нюанси монтажу й доступність функціонала охоронних систем StarLine на Hyundai Tucson

На автомобільному ринку представлені 3 комплектації: ключ, кнопка Start/Stop і гібрид Start/Stop. Прошивка сигналізації на Hyundai Tucson (будь-якої комплектації) знаходиться в тестовій версії – Alpha – і може містити некритичні помилки.

Якщо Ви зіткнулися з некоректною роботою охоронної системи, рекомендуємо повідомити про це виробника, використовуючи форум support.starline.ru.

Детальна інформація щодо нюансів та функціональних можливостей охоронних систем для Hyundai Tucson у всіх комплектаціях:

 • функція Slave недоступна при повторному ставленні штатної системи в охорону. Якщо Ви поставили авто в охорону штатним брелоком, після чого вимкнули й поставили знову – сигналізація StarLine на Hyundai Tucson вдруге не активує охорону. Необхідно буде робити безпосереднє відчинення дверей тощо;
 • відсутнє послідовне відмикання центральних замків по CAN-шині, на відміну від Toyota RAV4. При знятті охорони на сигналізації StarLine відмикаються одночасно всі 4 двері автомобіля;
 • розпізнавання ременів безпеки з CAN-шини. Купуючи транспорт як близьким, так і собі, багато хто гідно оцінює можливість блокування двигуна при початку руху без пристебнутих ременів;
 • доступно керування штатним клаксоном по CAN-шині – використання натомість або спільно з сиреною в режимі тривоги;
 • блокування двигуна по CAN-шині в сигналізаціях StarLine на Hyundai Tucson немає;
 • додаткова функція штатного брелока – триразове натискання на кнопку «замок» супроводжується автозапуском, якщо це передбачено системою;
 • обхід штатного іммобілайзера повноцінно функціонує;
 • присутнє розпізнавання сигналізацією СтарЛайн штатного автозапуску;
 • дотягування люка недоступне.

Особливості функціонала в різних комплектаціях автомобіля Hyundai Tucson

 • Керування дзеркалами доступне тільки на автомобілях з кнопкою Start/Stop;
 • Дотягування скла є в комплектаціях з кнопкою Start/Stop і гібриді Start/Stop, на яких штатно передбачена функція «Авто»;
 • Імітація відчинення дверей водія, що призначена для коректного завершення роботи «мізків» транспорту, заявлена на комплектації з ключем і кнопкою Start/Stop. Але в останньому випадку (з кнопкою) присутній нюанс – вимикання світла й блокування кермової колонки відбувається відразу, а магнітола вимикається через 3 хвилини;
 • Заборона запуску двигуна реалізується на комплектаціях з ключем і кнопкою Start/Stop;
 • Блокування keyless по CAN-шині доступне на авто з кнопкою Start/Stop і гібридах Start/Stop;
 • Запуск двигуна по CAN програмується на транспорті з кнопкою старт-стоп, але тривалість обмежується 10 хвилинами. В автомобілях з комплектацією ключ і гібрид ця функція по CAN не реалізується, тільки через силовий модуль;
 • Валідація недоступна виключно для гібридів, а на ключі й кнопці вона налаштовується з урахуванням наявності штатних кнопок у кожному конкретному авто;
 • Сигналізації на Hyundai Tucson з кнопкою Start/Stop передбачають підігрів сидінь, дзеркал, скла й читання кодів помилок.

Розглянута прошивка має безліч точок дотику з попередньою моделлю авто, що є головною передумовою до швидкої появи постійної версії.
Додатковий захист від викрадення Hyundai Tucson - обладнання StarLine

Побудова повноцінного охоронного комплексу, у складі якого присутня низка компонентів – єдине ефективне розв’язання проблеми зламування й викрадення. Отже, крім сигналізації на Hyundai Tucson, фахівці рекомендують розглянути:

 • Спошуковий маяк М15 – компактна закладка для швидкої реакції власника на викрадення або зняття навісного обладнання авто;
 • замок капота (модельний) – перетинання доступу до всього підкапотного простору, враховуючи дорогий двигун;
 • радіореле StarLine R6 – пристрій для керування замком капота й блокування двигуна, припиняючи спроби викрадення.
Професійний захист Hyundai Tucson від викрадення - завдання лідерів

Висока якість обладнання не гарантує Вам ефективність роботи охоронного комплексу, але, вочевидь, суттєво підвищує шанси. У цьому питанні важливу роль відіграє людський фактор, а саме – коректний вибір і встановлення.

Фахівці інтернет-магазину StarLine допоможуть передбачити всі слабкі місця і нюанси транспорту, поширені способи викрадення та особисті побажання власника, відповідаючи на всі Ваші запитання.

! Комплектація кожної сигналізації містить екстрений код зняття з охорони, який обов'язковий для запам’ятовування. Він дозволить оперативно виправити можливі помилки: спрацьовування тривоги в центрі міста або зачинення ключів в авто.

Код з 4 цифр розміщено на вкладці/червоній карті власника!